Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudjam, hogy megéri-e...

Honnan tudjam, hogy megéri-e a drágább egeret venni?

Figyelt kérdés

Kicsit nehéz a kérdésem, ezért nem is biztos, hogy meg sikerül jól fogalmaznom, ami aggaszt.

Szóval van most egy 3 éves, 4 ezer forintért vett, 5 gombos, optikás, A4tech egerem. Teljesen meg vagyok vele elégedve. A számítógépet leggyakrabban programozásra (ez a munkám) és játékra használom. Emellett még böngészés, filmnézés és kb itt ki is fújt a dolog. Most decemberben le szeretném cserélni az egeremet is (bill. most cseréltem) és egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy megéri-e kiadni a 16-17 ezer forintot pl egy Razer Imperatorra, vagy ugyanolyan elégedett lehetek egy "egyszerűbb" 7-10 ezer forintos egérrel. Olvastam ezeregy tesztet, nincsenek kétségeim afelől, hogy az Imperator, vagy a Logitech-es társai sokkal jobb technológiát és minőséget képviselnek, mint az olcsóbb rágcsálók, de azt nem látom, hogy ez mikortól éri meg valakinek? Vagy ez az egész csak parasztvakítás és igazából egy olyan technológiát fizetsz meg, amit ki se nagyon tudsz használni? Szóval honnan tudja azt valaki eldönteni, hogy milyen szintű egér az, ami neki már tökéletesen jó és ha ennél drágábbat (jobbat) vesz, az már nem lesz annyival jobb, mint amennyivel drágább? :-)

Remélem érthető a problémám. Bocsi, a terjedelemért.

És köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 28. 21:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!