Csicsek Zoltán kérdése:

Littlebigplanet 2-t vagy Killzone 3-at vegyem meg?

Figyelt kérdés

szeretnék végre egy játékot a move-omhoz és nem tudom hogymelyiket.

aaz lbp 2-ben a user created levelek tetszenek. itt a lehetőségek határtalanok. tényleg, hogyha már itt tartunk mit szóltok ehhez a videóhoz?

http://www.youtube.com/watch?v=T_CKjtjjcoI

igen, ez az lbp 2...

a killzone 3 meg azért tetszik mert...killzone


2011. máj. 31. 20:41
 1/9 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Szerintem Killzone 3 azt használhatod Move-al és ha nem magyar Account-od van akkor ha vissza jön a Store leszedheted az 1-et az is jó pofa játék.ugyebár azért kapunk ingyen játékot mert nem volt egy darabig psn. 14/f
2011. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szerintem egy kicsit félreolvashattad a dolgot ugyanis a killzone liberation-t kapjuk meg psp-re

amiket ps3-ra kapunk:

infamous

wipeout hd fury

dead nation

super stardust hd

lbp

ratshet and clank quest for booty

2011. máj. 31. 21:08
 3/9 A kérdező kommentje:

jaa de most ugrik be...te a lbp 1. részére gondoltál...

az meg megvan

2011. máj. 31. 21:08
 4/9 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Igen az lb1-re gondoltam. De én még mindig a Killzone 3 mellet voksolok mert a multija állítólag nagyon ütős én most a Demon's Souls-t akarom megvenni a ps3 legnehezebb játékát :D.
2011. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

jól teszed, hogy azt veszed mert az is exkluzív

egyébként én nézegettem videókat a fent említett két játékról és az lbp 2 mint játék jobban tetszik hiszen olyan pályákat csinálnak mint pl. sony vs. marvel vs. capcom

ez egy nagyon király verekedős pálya, vagy van olyan ahol te vagy super mario vagy sonic

ami nem tetszika lbp 2-ben , hogy nem teljesen move támogatott, tehát nem tudsz minden pályát move-val csinálni

tehát killzone 3 1 pont - lbp 2 1pont

2011. máj. 31. 21:32
 6/9 A kérdező kommentje:

de viszont most jut eszembe, hogy az amerikai store-ban a nagy leállás előtt a Sackboy's prehistoric moves ingyenes volt ps plus-szal, ez viszont full move támogatott

lehet, hogy a sports championst veszm...

2011. máj. 31. 21:37
 7/9 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Ahogy jónak látod.tudom hogy sok mindent lehet csinálni az lpb-ben én is gondolkoztam a megvételében de akkor pont rám jött a az Assassin's creed láz szóval ac:bh-m lett most meg ez a Demon's Souls nagyon megfogott.
2011. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindket jatekot be kell szerezni, kotelezoen.

Szoval mindegy most mit veszel, vetek kihagyni barmelyiket is.

De ha most csak a Move erdekel, akkor Killzone 3, ugye az full Move-os, es ugyanugy rohadt jo, es majd ha singlet megunod akkor mehet a multi, ami talan megjobb.

2011. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, ha a kz-t venném meg akkor move-val csak multiznék mert próbáltam a single demóját move-val és nem volt túl kényelmes(főleg a jetpackos repülés)
2011. jún. 1. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!