Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gran Turismo 5 vagy Killzone 3?

Gran Turismo 5 vagy Killzone 3?

Figyelt kérdés

CRT tv-n hogy nézne ki ez a két játék?

És nem azoknak az embereknek a véleményére vagyok kíváncsi, aki folyton fosozza a CRT-t (bár tényleg az, a HD-hoz képest, de a legtöbb játék eddig tökéletes volt rá).

Úgy értem, hogy pl. a KZ2 tök jól néz ki CRT-n, viszont Mass Effect 2 már nagyon szarul, mert torzít.

KZ3 is szerintem jól fog kinézni, de a GT5-ben nem vagyok biztos.

Van olyan, aki CRT-n játszik ezekkel, és tudna válaszolni?


2011. jan. 25. 19:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Röviden azt is kérdezhetném, hogy GT5 hogy néz ki CRT-n?
2011. jan. 25. 19:07
 2/10 anonim ***** válasza:
A Gran Turismo 5 is fasza, de szerintem az mindenki számára egyértelmű, hogy játszhatsz Call of Duty 3-mal HD TV-n és Call of Duty MW2-vel CRT TV-n, akkor is az utóbbi lesz a szebb.
2011. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az igaz, de van pár játék, ami ugye fullhd-ba készült, de CRT tv-n a betűk pl. kivehetetlenek.

Eddig csak a Mass Effect 2 demojával volt ilyen gondom, látszódott, hogy azt már nem az én tv-mnek készítették, és CRT-n tényleg élvezhetetlen volt, mert hunyorogtam, hogy eltudjam olvasni.

És nemtom GT5-ben mennyit kell olvasni, mert tudom, hogy elég összetett, bonyolult az elején, és általában csak a szöveg miatt szar a CRT-n a HD-s játék, maga a többi része azért nem olyan rossz.

2011. jan. 25. 21:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát igen HD konzolhoz HDTV kell!

Nekem is ez volt a problémám hogy valamelyik szöveget aligbírtam kiolvasni!Aztán elegem lett és gyüjtöttem egy HD TV-re (mielött valaki beszól nem apuci és anyuci pénzes zák vette hanem én dolgoztam meg érte nyáron a HD TV és a PS3-ért is)

Amúgy van igen is sok külömbség csak ezt nem tapasztalja az ember amíg nincs HD TV-je!

2011. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves második!

A kérdező a kérdéssel kapcsolatba kér válaszokat és nem a te unalomig elcsépelt szlogenedre kíváncsi.

2011. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves harmadik ha ez téged ennyire zavar te mért kötöttél belém mért nem a kérdésre válaszoltál?!
2011. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

13:07


Tudom, hogy a HD és SD között hatalmas különbség van, és HD-n sokkal jobb lenne, de SDTV-n sem olyan szar, csak a szöveg.

Nem vagyok annyira grafikab*zi, hogy 200-at kiadjak egy tv-ért (tudom, van olcsóbban is, de én ha már tv-t vennék akkor legalább jót), amikor abból 20 új játékot is vehetnék.

Max ha nem 16 éves lennék és lenne állandó keresetem, de így, hogy csak nyáron tudok dolgozni, a megkeresett pénzt inkább másra költöm.

2011. jan. 26. 16:43
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 16:02

Én a kérdésre válaszoltam, én voltam ugyanis egyben az első és a harmadik válaszoló.

És a kérdezőnek igaza van, egy 70 ezres konzol nem feltétlen egyenlő egy 200 ezres tévével. Mert Full HD LCD-t, 106-150 centiset megnézném hol kapsz jóval olcsóbban.

2011. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell 106-150 centis Tv venni!
2011. jan. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De feltételezem, hogy nem 2-3 méterről akarod nézni...

Azért 5-6 méterről már nem olyan élvezhető egy 60-80 centis TV...

2011. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!