Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » OLyan nehéz xbox360 on lövöldö...

OLyan nehéz xbox360 on lövöldözős játékkal játszani nem?

Figyelt kérdés
tegnap vettem egyet elősször és egyszerűen nem bírok játszani effajta játékokkal olyan nehéz a célzás hogy nem igaz.... elment tőle a kedvem nincs esetleg valami lövés segítő?
2011. máj. 28. 13:44
1 2
 11/15 Gugu Gabor ***** válasza:

Sajnos nincs jobb szokni kell.. ez van.

Szerintem és még néhány elvakult konzolos haverom is elismeri hogy az FPS nem konzolra való. Ellenben néz meg mondjuk egy FIFA-t vagy valami verekedős játékot azt PC-n is kontrollerrel játsszák. (nem is tudom mikor jött ki PC-re utoljára értelmes darab)

Sajnos nem erre lett kitalálva, PC-ről átszokni nagyon nehéz (nem az én tapasztalatom) de a lényeg hogy véletlenül se játssz egyszerre FPS-t konzolon és PC-n. Akkor menni fog. A rásegítést pedig mint ahogy már írták kapcsold ki.

2011. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Csicsek Zoltán ***** válasza:
ott van pl. a ps move ami elég precíz rendszer, vagy jól hallottam, hogy a ghost recon: future soldier kap kinect támogatást? mert, hogyha igen, bár elég gagyi lesz sztem(ps fan vagyok és move-om is van és a killzone-t úgy se fogja felülmúlni), de legalább nem kell megszoknad a joystickkel való irányítást.
2011. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Furjadék* ***** válasza:

Csicsek ZOltán:


Lesz kinect támogatás, de a célzás borzasztó lesz, ha olyan lesz mint az E3on.Viszont a fegyverrel való barálás valami eszméletlen jó lett:)

2011. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Sztem ez hazavágja a PC, egér plussz bill. kombinációt :)

http://www.youtube.com/watch?v=d9kkg9GGVOU

2011. dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
gyakorlat teszi a mestert. én pl playstation 1-en nőttem fel és amikor elkezdtem gépen játszani nembírtam. de belejöttem :D
2013. dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!