Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » OLyan nehéz xbox360 on lövöldö...

OLyan nehéz xbox360 on lövöldözős játékkal játszani nem?

Figyelt kérdés
tegnap vettem egyet elősször és egyszerűen nem bírok játszani effajta játékokkal olyan nehéz a célzás hogy nem igaz.... elment tőle a kedvem nincs esetleg valami lövés segítő?
2011. máj. 28. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
A konzolba van a jövő és mindenki ezzel játszik már.
2011. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Na, megszólaltak a kockák...


1, Lövöldözős játékkal PC-n célszerűbb játszani, mert sokkal kifinomultabb a célzás, ezáltal nem is kell hetekig játszanod egy játékkal, hogy megszokd a konzolos célzást.


Második: A konzol soha nem fogja kiszorítani a PC-t a piacról, erre mérget vehetsz.

2011. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Azt elfelejtettem, hogy szimulátorok (pl. autós) pedig kifejezetten konzolon élvezhetőek.


Konzol-PC 1-1

2011. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"ezáltal nem is kell hetekig játszanod egy játékkal, hogy megszokd a konzolos célzást"

Érdekes, én a CoD 4-gyel játszottam először konzolon, 5 perc után frankón megszoktam az irányítást és utána már minden jól ment, pedig legnagyobb nehézségi szinteken szoktam játszani.

2011. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tény, hogy van aki rögtön ráérez az irányításra, de a többségnek kell legalább 2-3 óra, hogy megszokja, ha előtte csak PC-n játszott...
2011. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát ez nem igaz! Én most raktam be a The Sabotuer vagy hoyg kell írni és egyszerűóen nem bírok vele játszani olyan nehéz benne lőni .... hogy tudom bekapcsolni azt a lövés segédletet? kerestem de nem találtam
2011. máj. 28. 15:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nyomj be segédletet, mert akkor sosem fogod megszokni. Nekem fél évig volt xboxom, de valahogy nem sikerült megszoki az FPS-ek irányítását, bár aztán alacsony érzékenységen elég pontos lettem
2011. máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se könnyű, de aztán szerencsére amikor megkaptam a Wii-t már könnyebb lett az irányítás:D
2011. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Furjadék* ***** válasza:
Csak megszokás kérdése, illetve személyfüggő.van aki a konzolra esköszik, van aki a PC-re.Én Elöbbi vagyok.
2011. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én is utálom konzolon az fps-eseket, egyszerűen nem bírom megszokni, mert pc-n annyival jobb. pedig 15 éve van ps-em.
2011. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!