Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket érdemesebb? PS3 vagy...

Melyiket érdemesebb? PS3 vagy XBox 360?

Figyelt kérdés
Bocsi, tudom, h sokan feltették már ezt a kérdést, de engem akk is érdekel. PS3 vagy XBox 360? Jelenleg a PS3 mellett döntök, mivel izmosabb, mint a Box, PS-re jönnek ki az exkluzív game-ek is, mint pl. a God of War 3(részben emiatt döntöttem PS mellett), de sajna nincs rá chip. Megéri szerintetek egy játékért megvenni a konzolt? Mellette még a CoD4-el CoD5-tel Star Wars-sal, Dynastyval és még pár game-el akarok játszani. Kitalálhatnak rá vmi megoldást vagy 20e-ért kell game-t venni hozzá? És tényleg, megéri a PS3 a pénzét. Kösz a válaszokat!
2009. márc. 16. 18:35
 1/6 A kérdező kommentje:
1 mondat javítva: megéri a ps3 a pénzét?
2009. márc. 16. 18:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Üdv

szerintem nem éri meg a Ps3

Ird be google be hogy ps3 vs xbox360 --- 10-9 X mellet van!

az árával meg nagyon elvannak szálva szerintem

Xboxnak jobb a joy-a meg jobb is minden game rá!

illetve az Elitgép simán megéri és több extrát kapsz hozzá mint a ps3hoz

irhatnék több oldalt erröl de szerintem Xbox a jobb

hamarabb kijönnek rá a gamek meg több is jön ki rá! illetve még chipelni is lehet!

2009. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Minden képpen x360 nekem is van és gyalázza a PS3-at minden téren.unokatestvéremnek PS3 a van és sokxor volt az h összehasolítottuk mint árban mint játékokban az x360 vezet!az áruk pedig ég és föld szóval ha venni akarsz csak x360!!!
2009. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én PS párti vagyok mivel ps1en nőttem fel :D de a ps3mat én csak ingyen kérnék inkább box, sokkal olcsobb a joy is jobb és az a kis külömbség ami köztük van azt kit érdekel :)
2009. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Xbox 360 Arcadet már igen olcsón kapsz, kb. 50-55ezeért. Elite tartalmaz rengeteg extrát, közel annyiért mint a mostani PS3 slim. És még van Limited Elite is, amihez 250 GB-os vinyó és 2 joystick jár, de ahhoz nincs még flash.
2009. dec. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hasasasa válasza:
sokkal több és jobb játék van PS3-ra
2010. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!