Nintendo Ds-t vagy PSP-t érdemesebb venni? És miért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 20:18
 1/8 anonim válasza:
én várnék míg kiadják ezt [link]
2011. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nintendo DS, nem amennyira modern mint a PSP és az uj játékok már PSP-re jönnek ki. És szerintem jobban kézre is áll. Szóval 3-0 a PSP-nek.
2011. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden attól függ, hogy milyen beállítottságú vagy!


Röviden: ha casual (alkalmi, aki csak néha-néha játszik pár kisebb játékkal, mint pl. Mario, Zelda stb. ), akkor DS, ha hardcore (casual ellentettje), akkor PSP!


Én utóbbi kategóriába tartozok, ezért sem bántam meg a PSP-t.

2011. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én igazából mind a kettő kategóriába beletartozok. Szóval akkor melyiket vegyem?
2011. szept. 11. 00:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem PSP-t
2011. szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nintendo DSi-t vagy a 3DS-t. A DSi-ban és 3DS-ben már egy elég korrekt fényképezőgép van, amivel fotózhatsz. Ezeket a képeket az érintőképernyővel akár kedvedre alakíthatod, akár bajuszt is rakhatsz a fotókra:D Zeneileg is nagyon jó, böngészni vele álom, nagyon jól illeszkedik a kézbe. Ha imádom a logikai játékokat akkor kötelező a DS mert ezen megtalálható a díjnyertes Professor Layton játék, amely már rengeteg díjat tudhat magáénak mint a legjobb logikai játék. Ha van valami kérdésed a DS-el kapcsolatba, kérdezz:-)
2011. szept. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vegyél inkább 3DS-t. Vagy Vita-t ha megjelenik majd. Technikailag mindkettő fejlettebb és a 3DS futtatja DS játékokat is.
2011. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Psp. Nagyobb képernyő, jobb játékok, (szerintem) szebb színek. Nekem 3 éve megvan a Psp-m, és még mindig minden nap használom. :)
2011. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!