Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ujrakell flashelni az Xboxot...

Ujrakell flashelni az Xboxot ha Portal 2-es Dashboardra updatelek?

Figyelt kérdés

Meg a BullestStorm-os Dash (2.0.12611.0) van rajta a gepemen.Azt nem tudom a flash milyen de nem LT+.

A Portal 2 most frissiteni akarja a dash-t es felek hogy ujra kell flasheltetni ha updatelem:S:S

help plz


2011. máj. 26. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre gondoltál volna azelőtt, hogy flasheled:D A te dolgod, hogy most fog-e futni, vagy nem.
2011. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mielott flasheltem arra gondoltam h van-e par szazezrem jatekokra?

Es kepzeld nem volt:D:D

2011. máj. 26. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor f*sznak vettél xboxot?

Add el, máris több pénzed lesz.

2011. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem ertem mire fel kell itt pofazni???

Valoszinuleg nem vagytok programozok,akkor meg minek veditek a jatek cegeket???

Segitettek barmiben is???

Meg igy is olyan gazdagok hogy az hihetetlen es kepesek elkerni 10k-et a jatekokert

2011. máj. 26. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen abban segítettek hogy te szórakozz!
2011. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pont programozó vagyok, de ez rohadtul lényegtelen, ők ezzel éveket dolgoztak.

10 ezer forint? 2 évnyi munkáért?

Egyébként használtan, de akár újonnan is lehet 5-6 ezer forintért is játékokat venni, az meg már tényleg a zsebpénz kategória.

Ha nincs rá pénzed ne vedd meg, nem kötelező játszania...

Ferrarit sem vesz az ember, ha nincs rá pénze, helyette elfurikázik egy Suzukival.

2011. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez igaz tenyleg sokat dolgoznak vele de ha lejjebb vinnek az arat sokkal tobben vennek az eredetit.

Az uj jatekok 12k-ba kerulnek , pl.:5k-ert arulnak akkor megvennem.

Amugy meg Ferrari es Suzuki kozott nem 10k kulonbseg van hanem 30,000,000 minimum

2011. máj. 26. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez az ország helyzetétöl is függ!Nem a fejlesztök döntik el hogy országokba milyen áron adják!

Amúgy meg egy eladott játékból 300 Ft jut a fejlesztöcsapatnak!

2011. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!