Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hallotam hogy a nintendo wii...

Merkul96 kérdése:

Hallotam hogy a nintendo wii 2 jövőre megfog jelleni és érdekelne az hogy a felszereltsége milyen lessz?

Figyelt kérdés
A processzora a videókártyára a ramra és hog lessz e benne bluray lejátszó
2011. máj. 17. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Még gyakorlatilag semmit nem tudni, annyi biztos, hogy a 2 nagykonzol vetélytársa lesz.Nézd június 7.-én 19 órától a Nintendo E3-at, ott fogják bemutatni idén:-) [link]
2011. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat
2011. máj. 17. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Bluray lejátszó biztos nem lesz benne maximum ha a Nintendo megvásárolja a Sony-tól a bluray technológiát de erre nagyon kicsi az esély!


Elméletileg új kontrollerrel fog rendelkezni (vagy lesz benne kijelző, vagy nem, ezt még nem tudni), és teljesítményét tekintve jóval túl fogja teljesíteni az X360 vagy a PS3 jelenlegi képességeit.


2011. június 7. és 9. között megrendezett E3 fogják bemutatni!

2011. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És annak van esélye hogy a többi konzolgyártó cég erre válaszolni fogy egy ps4 vagy xbox 720 (vagy bármi is lessz a neve)
2011. máj. 17. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:
A PS4 szerintem még min 7 évig tuti nem jön, mert a SONY mondta, hogy a PS3-at körülbelül 10 évi támogatottságot élvez.Viszont az xBox furcsán viselkedik új konzol terén.
2011. máj. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sony a PS3-mat 2016 akarja forgalomba tartani!
2011. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!