Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha rendelnék pl. egy xbox-ot...

Bekő Tóny kérdése:

Ha rendelnék pl. egy xbox-ot amerikából ebayen azt megvámolnák-e?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
ja... és szét is szedik, hogy nem csempészel-e benne drogot
2011. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Igen és marha drága a kiszállítás

2. Amerikából semmi értelme rendelni sem xBoxot sem DVD-t és hasonló cuccokat mert más a régiókód és néha az eltérő szabványok miatt elektronikusan is teljesen máshogy van összerakva, nem lehet rajta változtatni

2011. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pl rögtön kezdheted egy táp vásárlásával itthon..

én rendeltem már 50ezerért úgy, hogy nem fizettem vámot, de volt, hogy 10ezerért már telefonáltak, hogy hova küldjék a papírokat kitölteni szóval nem tudtam elmenni rajta

2011. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tényleg az itthon vett dvd-ket és játékokat nem fogod tudni futtatni rajta, mert az ottani az ntsc szabványra készült, itthon meg pal van
2011. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vámköteles, mert nem Uniós országból jön. 110V az amcsi hálózat, átalakító kell hozzá, azaz egy 230/110V-os átalakító. NTSC szabvány, kvázi állítgathatod a TV-det minden alkalommal - már ha tudja az NTSC-t. Ennyivel nem lehet olcsóbb, hogy megérje.
2011. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és mondjuk németországból vagy angliából?
2011. máj. 2. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Az már reálisabb. Angliában elég kényesek arra hogy kihozzák, de pl. németből biztosan lehet rendelni. Csak épp nincs értelme, mert egy új xBox Slim 250GB ott is 230 €, kiszállítást nem úszod meg 20 € alatt + vám, és máris ott vagy hogy drágább mintha itthon vennéd. Használtpiac meg ott sem olcsóbb.
2011. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!