Hellosztok kérdése:

Hogyan tudom meg nézni a winyon hogy lopot vagy nem?

Figyelt kérdés

van egy haverom nem olyan rég ismerem. és van nekem egy régi winchesterem ami nem is biztos hogy jó! azt sem tom a hanyas vagy 10-gb os lehet azt mondták. na haveromnak meg pont egy 30-.gb vagy kiseb winyo kellene mondtam neki hogy nekem van! mondtam neki nem biztos hogy jo! azt mondja agyam neki kölcsön be egy napra hogy kipróbálja az ö gépébe mert én nem merem kipróbálni! mert nem tom hogy egyáltalán van e rajta valami vagy nincs. attól félek hogy meg hal a gépem! mert halottam má olyat hogy be raktak egy winyot és meg halt a gép! mert valami virus volt rajta. na a lényeg az hogy én adnám ezt a 10gb os ata winyot ö meg adna nekem egy 70gb os ata winyot. azt mondja azért akar egy kisebbet mert egy kis alap p3 as gépe van. de szerintem kamu kérdeztem töle lopot e azt mondta hogy nem. de pénz ért nem akar ja el adni! nem tom mért ha be üzletelném a winyót és lopot és nálam a gépembe használom be tudják mérni valahogy én attol félek! tul jó üzlet!!!!!!!!nem?10gb-70es ért tul jo amugy az iletö osztály társam most ismerkedtem meg vele ebbe az évbe de egy mástol 100valamenyi km re lakunk!!!!!!!!

bocs a helyes írási hibák ért német bilyenytűzetem van és nem nagyon ismerem még


2011. ápr. 15. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

ne higgy neki még ha nem is lopott szerintem haldoklik az ő vinyója és azért akarja elcserélni

mert olyan nincs hogy régi p3-as gépe van, abba ugyan úgy jó egy 500 gigás vinyó is

2011. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
Már akartam is szólni a helyesírási hibákért. Nagy nehezen kihámozta, hogy mit akarsz. Szóval. 70-es vinyó nincs. 60-as, meg 80-as van. Minek cserélné el veled? Az a vinyó rossz, és nincs pénze másikra. Ilyen egyszerű. Neked ad egy rosszt, ő meg kap tőled egy jót. Amíg nincs pénze, jó a kicsi is neki. Bemérni nem tudják, ez nem telefon. Ettől ne félj. Vagy ha elcseréled, akkor egy hdd sentinellel nézd meg azt a vinyót. Az kiírja, hogy milyen állapotba van. Mennyi van még hátra, van e hibás szektor, stb.
2011. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem! köszi szépen a válaszokat! amugy azt mondta nem birjah el a gépe mert beszakdjah meg ha egyszere töb mindent hazsnál pl:zene, film, közbe netezik akkor be van halva a gép! mondtam neki akkor mért nem vesz bele egy ram ot mert az a baja. ö meg elkezdi nem fogozom én vele ha kell kell ha nem nem!mondtam neki még meg gondolom!de amugy én arra gondoltam hogy lopot vagy pedig hogy szar!
2011. ápr. 17. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!