Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » X360 slimet vagy PS3 slimet...

X360 slimet vagy PS3 slimet vegyek?

Figyelt kérdés
Melyk a jobb? Esetleg Wii?
2011. márc. 24. 08:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
Szerintem ha olyanokkal akarsz játszani, mint a Crysis 2 akkor Wii felejtős. PS3 meg X360 örök kérdés marad, szerintem az alapján válassz, hogy mik azok a játékok amik csak az egyik platformra jelennek meg.
2011. márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:

Ha 360-at veszel,akkor készülj fel hogy a nyáron tuti 3ledes lesz.

Én a PS3 mellet döntenék mert én inkább spórolok egy picit többet játékra,minthogy költsek konzol javításra.

2011. márc. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim válasza:

Szerintem Xbox :)


Nagyon olcsó játszani, csak ki kell írni egy dvdre a játékot, az kb 300 huf :) De lehet elfogult vagyok, nekem boxom van.


Egyébként én a slimet nem javaslom, mert biztos, hogy gond lesz a hűtéssel, ami a boxnál amúgy is egy sarkallatos pont. Első lépés mindenképp moddolni a hűtést, hogy ne legyen 3 ledes!


25f

2011. márc. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

ma 09:04

De azt mondják hogy a slim már nem melegszik..

Mondjuk érdekes hogy a gyártók akkor miért rakták egybe a gpu és a cpu magját amit egy átlagos hütobordára tettek és a venti is 5 volt pörög..de még mindig halkabb az 1 venti 12 voltra kötöm,mint a 2 venti 12 volton..nekem már volt vagy 3 -szor x360-om,de mindig a túl nagy hangja miatt váltam meg tölle,mindkét venti felvolt pörgetve..amugy meg szerintem a régi x360-ok jobban melegedtek,gyárilag ha nem nyulsz a ventikhez akkor ömlik belölle a meleg levegö..a slimet azt nem tudom..

2011. márc. 24. 09:16
 5/64 anonim ***** válasza:
2011. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:04


PS3-nál meg elég rámásolni a HDD-re azt nem került semmibe :D Na akkor azzal milyen olcsó játszani?

2011. márc. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
Szerintem Wii.De, hogy miért is azt ajánlom?Rengeteg jobbnál jobb játék van rá kiadva, rengeteg multis játék is van.A Nintendo WFC(azaz Multiplayer közösség) fantasztikusan kidolgozott, és még ingyenes is(nem kell fizetned azért, hogy Online játszhass).Emellett rengeteg funkció is van szabadon a Wii menüjében, mind időjárás megfigyelő, hírek, a WiiWare(ahonnan tölthetsz le Wii-ra játékokat, demókat, vagy esetleg régi NES/SNES játékokat.Itt is lehet csinálni karaktert magunknak, mint a másik két konzolon, itt a Wii-on Mii-nak nevezik a karakterünket.Van lehetőségünk egymással játszani a Mii-kal.A Wii kontrollere rendkívül precíz, 1 másodperc késés sincs a játékba ahogy mozgok.Én a Wii-ra voksolok, mert ha Nintendo-t veszel, egy óriási világ tárul Eléd!
2011. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

ma 15:00

Azt elismerem hogy Wii-re van sok mesefigurás játék,aminek elég különleges a világa,ezért is tettszik a Wii amúgy,tényleg megvan a maga különlegeségge..de viszont a kontroler az nem jön be,sem a ps3-é,egyedül az x360 kontrolerre esik a kezemre,az király!! A WII-é nagyon hulladék..pfujjjj

2011. márc. 24. 15:38
 9/64 anonim ***** válasza:
De a Wii-é direkt ilyen, mert nem nyomkodni kell hanem mozogni vele...Azért ilyen, hogy kényelmesen tudd fogni a kezedben. Amúgy a PS Dual Shock-ja szerintem a világ legjobb kontrollere. 97 óta van PS-em és annál jobbal még nem találkoztam...Mondjuk lehet hogy azért mert azt szoktam meg
2011. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:

Nemcsak a WiiMote van, rengeteg több klasszikus kontroller kapható hozzá, de itt vannak az eredeti fajták: [link]

Egyébként a Wii Mote is nagyon jó, nem kell feltétlen felfelé tartani, jó azt tartani 90 fokban is elfordítva, mint ott a képen.

2011. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!