Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 35-40 ezres keretből milyen...

35-40 ezres keretből milyen videókamerát ajánlotok?

Figyelt kérdés
A fő felhasználási területe családi pillanatok megörökítése lenne. Nyaralás, szülinap stb.
2011. márc. 13. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
működőt
2011. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyiért nem kapsz, illetve ha van is ne vegyél.

Keress egy fényképezőt ami videót is készít.

Ha visszaolvasol egy kicsit, előtted panaszkodta egy 90 ezres kamerára.

Annyi pénzért sz@rt venni már kellemetlenebb. A te árszinteden pedig garantált hogy így jársz.


Arra ügyelj hogy lehessen zoomolni felvétel közben, ha nincs benne az elég kényelmetlen.

2011. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért tényleg csak nagyon gagyit kapsz. Ha egy normális, korszerű kamerát akarsz venni, arra olyan 100e-et kell költened.
2011. márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, bár elég csalódott vagyok. Azért, hogy kb évente 1x-2x felvegyek egy egy félórát nem fogok kidobni 100 ezret. 45000 körül vannak videókamerák samsungtól sony-ig. Azokkal mi a baj?
2011. márc. 17. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi csak a technológia megengedi hogy egy 30ezres fényképezőgéppel is csinálj HD videót 1080p ben! ami már bőven elég arra hogy hobbi szinten kamerázgass! nekem egy 3éves sony fényképezőm van(30 ropi volt) és hdban vesz fel szép minőségben, igaz abban nincs zoom kamerázáskor. a mai 30-45 ezres fényképezőgépek már simán viszik az 1080p hd-t ami már full hd. már a jobb telefonok is vesznek fel HD videót. haladj a korral!:) jó videózgatást!
2011. márc. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Vedd meg az enyémet,arra tökéletes,én is arra használtam,amire te,csak egyes szalonképes rokonok miatt nem kamerázok,ne olyan emlék legyen a gyerekeknek,amilyen azokon van.

panasonic NV-GS60 kb 4 óra lett vele véve,tökéletes,csak egyszerűen nem kell.

2011. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!