Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen mp3 lejátszót vegyek?

Milyen mp3 lejátszót vegyek?

Figyelt kérdés

Elvárások:


-minimum 2GB kapacitás

-legyen kijelzője

-aksis legyen, ami nem merül le egy nap alatt, hanem bírja a strapát (de minimum a 3 órás vonatutamat)


max. 20 ezer forintot szeretnék rászánni, de drágább javaslatokat is megfontolok. köszönöm.


2011. márc. 4. 23:45
 1/9 Panda Péter ***** válasza:

ha nem fontos a videózásra is alkalmas kijelző, akkor csakis sandisk sansa clip+.

ha kell akijelző, akkor sandisk sansa fuze (nem fuze+, annak kezelhetetlenek az érintőgombjai). 2/4/8GB tárhely, microSD bővíthetőség, FLAC lejátszás és rockboxolhatóság jellemzi ezeket a lejátszókat.

>ez most nem egozás, meg hogy én jobban tudom, de ha bárki bármi mást ajánl ebben az árkategóriában az hülyeség, ne hallgass rá, a kis sandisk-eknél NINCS jobb hangminőségű lejátszó 20alatt<

ha komolyabbra vágysz, határ a csillagos ég, sokan a hifisták közül mindenféle moddolt ipod video-kat használnak, illetve cowon lejátszókat (s9, j3, vagy régebbiek), illetve nagy klasszikus a Creative Zen Vision:M is.

telefonból az egyetlen modell, amit én zenehallgatásra ajánlok, az a samsung galaxy s, de csak voodoo mod után.

2011. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ipod 5g. Szerintem nem kéne elmondani, hogy miért.

És lehet 20 környékén is találni, ha kell segítek. Írj privit!

2011. márc. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Panda Péter ***** válasza:
ipod 5g-t én csak rockbox-szal ajánlom (illetve vinyó helyett CF kártyával)
2011. márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem akarok a sok iPhone-os lelkébe belegázolni.de....Sony nwz-b, vagy f.....google, gondolom onnantól már nem nehéz válogatni, nekem egy 2 gigás fm rádiós változat van, 3 éve, köszöni, akksi ugyanolyan,foglalatok ugyanolyanok,ebbe benne van 2 év aktív bicajozás,utazás(nem kérdés a gyakori zene-váltás...).. szal' , jó konstrukció az egész.
2011. márc. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Panda Péter ***** válasza:
sony: FLAC-et tud? bővíthető? nem győztél meg, hogy ez miben jobb, mint egy clip+
2011. márc. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sony? nem, FLAC-et nem tud(vájt fülű legyen a talpán aki megmondja egy ilyen árú cuccon h az FLAC.)Ésss, alap cuccon is...Pár hi-fi őrült havernál volt szerencsém meghallgatni ezt-azt...FLAC, Audio(512kbs==> nem megkülönböztethető a 328kbs-től.pedig azt mondják fantasztikus a különbség....de,....nincs is,...gitározom, nem, nem vagyok botfülű, igen, találkoztma egy-két. erősítővel. szal, bla-bla.
2011. márc. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Panda Péter ***** válasza:

én nem is mondtam, hogy mondjuk utcán kihallom a különbséget a FLAC és a 320-as mp3 közül (mellesleg az igazi lossless zene 800-1000kbitps körül kezdődik), csak azt mondtam, hogy ha adott két zenelejátszó, azonos áron versenyeznek, tegyük fel a hangminőségük ugyanolyan jó (a clip-é jobb, és ezt nem (csak) én mondom, aki nem hiszi járjon utána), akkor nyilván az éri meg jobban, ami funkciógazdagabb. és ez bizony a clip.

félreértések elkerülése végett: NEM vagyok clip tulaj, csak tisztában vagyok vele, hogy az a best buy az alsókategóriában.

2011. márc. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


A Sony keltette fel az érdeklődésemet, jókat olvastam róla máshol is, köszönöm a tippet. Valahol írta egy illető, hogy egyetlen hátránya, hogy nagyon halk, ha elmegy mellette egy autó, már nem hallja a zenét - ez igaz, te is tapasztaltad, vagy csak ő fogott ki rossz példányt? Egy vonat elég zajos tud lenni. Egyébiránt minden megfelelőnek találok benne, köszi mégegyszer.

2011. márc. 5. 01:01
 9/9 Panda Péter ***** válasza:

csak azért ne válaszd a sony-t, mert nagyobb név (illetve híresebb).

a clip+ 2009-ben az Anythingbutipod.com által csinált top5 első helyén volt, 2010-ben pedig a második helyen.

rewiev itt: [link]

2011. márc. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!