Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol és milyen fényképezőgépet...

Hol és milyen fényképezőgépet vegyek?

Figyelt kérdés

Olyan digit fényképezőt keresek, ami arra pont jó, hogy ha elmegyek táborozni, vagy kirándulásra, akkor azzal kattintgassak. Szempont még az, hogy a memória kártyája sd legyen, mert az már van itthon, 4 gb-s, és akkor legalább arra nem kell költeni. És ezt néztem, ami talán jó lehet, de mondhattok más gépet is. kb. 20 e az összeg, amit ráköltenénk.

[link]

És a másik kérdés, hogy hol vegyek gépet? Mert sok helyen olvastam, hogy a Meda Markt é stársai nem annyira jók. Akkor mit ajánlotok?


2009. febr. 17. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
~20e HUF környékén ez teljesen korrekt választás. Pana és Canon kompakt gépei között keresgélj ebben az árszegmensben. Majdnem mindegy, hogy hol veszed a gépet, legyen rá garancia, ez a lényeg. Ha kinéztél egy konkrét típust, ajánlom az argep.hu vagy olcsobbat.hu oldalakat. Itt megnézheted, hogy hol veheted meg az adott típust a legolcsóbban. Üdv!
2009. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

edigital jó hely, de Panasonicot nem vennék, inkább Nikon.


[link]


Vagy a nagytestvére, ez 24.000 Ft, de nagyobb a kijelzője:


[link]

2009. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó a Pana LS 80, abban van optikai képstabilizátor, a Nikon L16-ban még nincsen. A Media Marktban is olyan 20 ezer körül van, ott sem elérhetetlen már. De van a nagyobb tesója a Pana LZ8, az sem sokkal drágább, és abban már Leica optika van, és 5x-ös optikai zoom. Azt is meggondolhatod még szerintem :)
2009. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!