Mi lehet a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy nem tudok képernyőkímélőt beállítani a gépemen...64 bit-es Win7-em van HDMI 1-es kábellel és bármilyen képernyőkímélőt rakok be nem akarja megjeleníteni. Helyette csak egy kék képernyő jön be és azt írja ki, hogy HDMI 1 not connected. Közben pedíg be van dugva és sehol a képernyőkímélő. Próbáltam azt, hogy kievesebb ideig várjon mire megjeleníti a képernyőkímélőt akkor hátha behozza és úgy marad és nem jön be a kék cucc de nem sikerült. Vagyis sikerült előrehozni a várakozási időt (10 perc) de akkor is csak a kék képernyő jelenik meg a felirattal.


Válaszotokat előre is köszönöm.


2011. febr. 23. 20:27
 1/2 Electronicperson ***** válasza:
próbáld meg vga kábellel tod a kék.
2011. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
bocs de mi ??? én nem vagyok ilyen nagy gépguru szóval nem igazán értem hogy mi van...
2011. febr. 24. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!