Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a baja a gépemnek? Többi lent

Mi a baja a gépemnek? Többi lent

Figyelt kérdés

Üdv! Pár hónapja a számítógépem szöcske ciripelés szerű hangot ad ki 4-5 másodperces időközönként a CPU használattól függően növekvő időre. Ez idő alatt az összes játék, még a Sonic Ultimate is (! Igen a SONIC ULTIMATE vaze...!) beszaggat rajt. Nem akarom informatikussal megnézetni mert nem ismerek egyet sem és az egyetlen normális informatikussal akivel eddig találkoztam és egyszer meg is javította a gépem pórul jártam, mert 7 ezer forintot kért egy újratelepítésért.

A gépem elég ,,antik" Pentium 2-es Szervízcsomag 3-as 2002-es windows XP Prof

Én 4 dologra tippeltem: Winchester, Ventillátor, Processzor, Videó/Hangkártya. De egy hozzá értő ember segítsen Légy szíves. Köszi előre is a válaszokat.


2010. dec. 23. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
P2-es? Ne röhögtess, dobd ki az egészet az ablakon, 20k alatt már egy kiváló p4-es konfigot lehet venni használtan...
2010. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem veszek használt gépet, eddig akármit vettem hazsnáltam 2 hét után dobhattam ki... Ha veszek újat veszek de arra nincs keret, örülök hogy fára meg kajára van pénzem nem hogy új gépre
2010. dec. 23. 16:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Pucold meg a CPU hűtő ventillátort, ha nem javul, akkor cseréld le.
2010. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó, oké köszi de úgy válaszoljatok hogy nem sokat értek hozzá szóval ilyen CPU meg ilyenek hol vannak azt nem tudom tudom mire jó meg minden de hogy hogy néz ki pontosan hol van mennyire kell vele óvatosnak lenni stb. nem tudom szval részletesebben és egyszerűbben pls.
2010. dec. 23. 16:43
 5/9 anonim ***** válasza:
a cpu az az alaplapon olyan északnyugati irányban helyezkedik el, onnan ismered majd meg hogy van rajta egy nagy ventillátor! nah azt kapd le meg az alatta lévő hűtőbordát és pucold meg, (bár érdemesebb lenne az egész gépet egy kompresszorral kifujatni) ha a videokártyán is van ventillátor akkor azt is, illetve az összes ventillátort ami csak van a gépben! amúgy egy jófej számítógép szervíz 1-2 ezer forintért csinál telepítést és 500 ftért kipucolják a gépet (mifelénk legalábbis)
2010. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mifelénk elég ge.cik az informatikusok a legkisebb beavatkozás is ezrekbe kerül. Ha átnézi a gépet hogy mi a helyzet már 5 ezer és még semmit nem csinált, pedig nem maszek, sőt, ez még haveri ár... Na ez pucolós dolog ez segíthet bár kétlem :D De egy próbát megér
2010. dec. 23. 21:09
 7/9 anonim ***** válasza:
egyébként én is egy 20ezres használt p4est ajánlok! simán bírják még a gyűrődést, nekem is van egy celeron d-m, már lassan 6éves és tökéletesen műkszik
2010. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor neked mákod volt és grat, de én nem kockáztatom meg hogy pont kihúzok egy szart. Nekem szokásom. Most kipucoltam a gépet, egész jól szolgál, de még csak pár percre tudtam kipróbálni mert kajáltam, és ezelőtt is ment pár percet probléma nélkül reset után. Most megnézem és majd mondom mi van.
2010. dec. 23. 22:59
 9/9 A kérdező kommentje:

Azt hittem beszarok, de 20 perce akadás mentesen megy minden. Mondjuk amilyen méteres pormacskák voltak odabenn nem csodálom... Amúgy először nem sikerült jól összeraknom, be is darált egy vezetéket a ventilátor, de semmi baja :D

Köszi szépen majd még lehet írok ha rossz lesz.

Am a hangja is sokkal szebb mint eddig még a ,,szöcskétől" eltekintve is :D

2010. dec. 23. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!