Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hány Wattos hangfalat vegyek?

Hány Wattos hangfalat vegyek?

Figyelt kérdés
Szóval Laptopomhoz kéne ,hogy jó hangosan tudjam hallgatni a zenét ,igaz van 1hangfalam de az ha hangosra teszem akkor recseg.....olyan hangfal kéne ami eros de azért ne tegye tonkre a gépemet...elore is koszi a válaszokat
2011. febr. 21. 11:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még valami jó erosittot is írjatok lécci
2011. febr. 21. 11:17
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudja tönkretenni a géped...

Minőségit szerintem felesleges, a laptopokban úgyis hulladék a hangkártya. Külön erősítőt meg hangfalakat végképp felesleges, ha kicsi a szobád, bármi kiviszi az ablakot.

Vegyél egy olcsó 2.1-et, és meg van oldva a probléma. Pl Genius HF1200, 9 ezer ft, és több mint valószínű, hogy jó.

2011. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszi a választ.....megnéztem azt amelyiket te írtál és komolyan mondom nagyon szép lehet ,hogy veszek egy olyant
2011. febr. 21. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Szívesen, örülök, hogy tudtam segíteni :)
2011. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a logitech 360°-os 2.1-es rendszerét tudom ajánlani. Otthon vagy egy fadobozos Genius is. Igaz a Logitech fröcsi műanyag, de szerintem simán kellemesebb a hangja mint a Geniusnak (az is nagyon jó egyébként)

Egyébként minél érzékenyebb egy hangszóró (ezt dB-ben mérik) annál nagyobbat szól kisebb hangerőn, ezt érdemes figyelni

2011. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ekeke ***** válasza:

A wattérték csak parasztvakítás.


Ha pedig valóban hangosat akarsz, akkor vegyél egy rendes szobai sztereó erősítőt rendes hangszórókkal, azt a boltban ki is tudod próbálni. A gépedet egy aktív rendszer már sehogysem terheli.

Nem feltétlen igaz, hogy a laposokban rossz a hangkártya, a T23-asomban már egész rendes volt, az is 10 éves már...


Denon, onkyo, harman/kardon, JBL, ....

2011. márc. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jogos, most próbáltam egy új Dellt, asioval 30 ms latencyt tud, az már nem rossz. Igaz, a 10 éves PCI-s Audigym 2 ms-al dolgozik :) Tehát attól a minőségtől még messze van. És nem mellékesen, zajos.
2011. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!