Gregor555 kérdése:

Hogyan tudok 1 pendrive-ot háttértárként használni? Xbox 360 flashelt, és dashboardot frissíteni live nélkül

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
xbox oldaláról leszedhető offline frissítés, rárakod a pendrivera, bedugod, majd bekapcsolod a boxot. Várni kell egy kicsit és kb ennyi. A probléma az, hogy az új dashboarddal az új tört játékok nem mennek csak a régebbiek még patch-el sem
2011. febr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Az a baj h a dashboard frissítése sikerült, de még mindig nem ismeri fel a pendriveot. Nekem azt mondták, hogy át kell valamit másolni a boxról a pendrive-ra, de azt hogyan lehet??
2011. febr. 14. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:
nemtom, de enyém nem flashelt és felismeri a pendriveot, arra mentek mindent:)
2011. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
egy fridditést kell telepíteni az xboxra és utána flismeri a pendrive-ot és akkor rámész a pendrive-ra ott kiad 2 lehetöséget costumize meg valami mást rámész hogy costumize és feltelepít a pendrive-ra egy 512mb-os fájlt és onnantól kezdve tudod használni xbox memória kártya és háttértár ként is :D nem tom mien frissítés kell hozzá mert nekem üzletben csinálták.
2011. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sikerült megtudni valakinek, hogy melyik az a program? Nekem is ez lenne a problémám.
2011. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!