Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360-as játékokat rátudnék...

Maka1234 kérdése:

Xbox 360-as játékokat rátudnék rakni pendrive-ra ugy hogy műküdjön is?

Figyelt kérdés
Eddig duplarétegű dvdéket vettem erre most kiváncsi vagyok hogy emistt vegyek-e nagy méretű pendrvie-t
2011. aug. 29. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Ne vegyél.
2011. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 marlboro10000 válasza:

Hello!

Ahhoz, hogy penről fusson a játék kell az eredeti játék. Csak így megy, a pen gyakorlatilag arra szolgál, hogy ne a lemezt pörgesse a box folyamatosan. Azt hiszem 2 GB alatti pent nem lehet használni. Érdemes legalább 8 GBosat venni, arra már 1 játék felmegy. A system memory fülön tudod formázni a pnet a boxban.

2011. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezt nemértem szóval megkell vennem az eredeti játékot és azt rárakni pen-re? nemelég a amit letöltök?
2011. aug. 31. 10:04
 4/4 marlboro10000 válasza:
nem kell eredeti
2011. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!