Milyen ledet ajánlotok bele? A többi lent.
Figyelt kérdés
Na szóval.Van egy 350W összteljesítményű 2.1-es hangrendszer a laptopomon.vagyis hát egy külső hang rendszer xd.És a két "magas" hangszóróra (2*2w)szeretnék 1-1 ledet rakni amik majd villognak és az lenne a kérdés, hogy milyet ajánlotok és küldjetek linket is ha van.2011. febr. 6. 18:47
1/1 anonim 



válasza:





ledet hangszóróra... hm... Lényegében bármilyet tehetsz rá, kérdés, min keresztül fogod meghajtani... Simán párhuzamosan kötöd a hangszórókkal? Nem nyerő ötlet.
LM3909-es IC-vel meg lehet oldani, megfelelő alkatrészekből akár egy kivezérlésmérőt.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!