Milyen olcsóbb laptopokat ismertek, ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most lesz laptopom, csak kis, olcsóbb laptopokon gondolkodtam, Asuson (49990 Ft) stb. Mit ajánlotok?


Előre is Köszi: Viki


2011. nov. 5. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:

szia.

en most vettem itt angliaban egy Acer Aspire One D257-et.

Nagyon meg vagyok vele elegedve :)


[link]


Nagyon szep csajos szine van (piros) es eleg sokat tud es gyors is.

Azt nem tudom hogy otthon hol rudsz ilyet venni.

Nezz korul media marktban vagy hasonlo helyeken!

2011. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia!! :) Köszi a segítséget, tényleg jó, lehet is hogy azt veszek!! :) Mégegyszer nagyon köszi!! :)
2011. nov. 6. 08:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Akinek van ötlete légyszi még írjon!
2011. nov. 6. 11:33
 4/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az Acer notebook-okkal/laptop-okkal kapcsolatban rossz tapasztalatokról számoltak be az ismerőseim. Az Asus termékeit tartom a legjobbaknak. Nekem 5 éve szinte minden Asus, ami számítástechnikával kapcsolatos, eddig még nem volt gondom. Egyébként is, eddig még csak jót hallottam az Asus laptop-okról. Egy ismerősöm szerint a boltba az Asus-ból érkezik vissza a legkevesebb termék garanciával.
2011. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia!! :) Ha szereted az Asust, akkor meg tudod mondani, hogy jó-e az Asus Eee PC 1015 BX ?? Ha tudod :)
2011. nov. 8. 15:29
 6/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Attól függ mit értesz jó alatt. Minőségileg és megbízhatóságot tekintve jó választás. Viszont ez egy netbook, és ezek a pici gépek nem igazán alkalmasak komoly dolgokra, leginkább csak internetezésre.
2011. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :D
2011. nov. 8. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!