Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360-at semmiféle képpen...

Xbox 360-at semmiféle képpen nem tudnám állítva használni? LENN

Figyelt kérdés
Eddig mindig fektetve használtam, mert egy régebbi képcsöves TV-m volt.És rá fért pont a tetejére.De most vettem egy LCD TV-t, aminek nem tudom atetejére tenni.Az állványon van kihagyva hely DVD-lejátszónak, de oda nem akarom betenni, mert nem túl szellős.Máshova viszont nem tudom rakni, csak a TV mellé férne, állítva.
2011. jan. 28. 21:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
hát ha belegondolsz akkor a fektetett módszer miatt marad bent a lemez a meghajtóban ha ezt most oldalra állítod akkor lehet kiesik belőle és beragad valahova az xbox-ban és a gép is tönkremegy meg egy játékot is elcsesztél
2011. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

előző válaszoló vagyok


ez csak a legrosszab eset volt nyugodj meg de szerintem ne próbálkozz

2011. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, hogy egy 4GB-s Slim-ről van szó.
2011. jan. 28. 21:50
 4/14 A kérdező kommentje:
De a használati útmutatóba az van írva, hogy "függölegesen és vízszintesen is használható, lehetőségek és ízlés szerint".
2011. jan. 28. 21:52
 5/14 anonim válasza:
Az első válasz egy nagy hülyeség. Nem esik ki belőle a DvD, de láttam egy videót, ahol a Slim bedarál egy lemezt, de csak azért mert játék közben döntögette a srác(lehet ez is kamu) Szóval csak akkor döntögesd, ha nincs benne lemez(igaz én is benne felejtettem egyszer,de nem lett baja). Meg valahol úgy olvastan, h állva nem szellőzik úgy, de szerintem használhatod úgy is-főleg ha az útmutatóban is úgy van...
2011. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De egyszer pont a játékokat néztem egy 576 KByte üzletben,mikor vettek egy Slimet közben.És az eladó mondtam, hogy ne használják függőlegesen!És ők ezt minden vásárlónak elmondják.Amúgy nem döntögetném, hanem folyamtosan függőlegesen tartanám.
2011. jan. 29. 14:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tudnál valamilyen kis asztalt oda rakni a tv elé/mellé ? Arra akkor rálehetne rakni az xboxot fektetve
2011. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudnék, de nem lehet állandóan a napplai közepén egy asztal/szék.
2011. jan. 29. 16:12
 9/14 anonim válasza:

[link]

Ezt találtam, ha tudsz angolul, olvasd el;)

2011. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kösz!Ez jó lenne, de nem tok angolul.Megköszönném, ha vki elmagyarázná nekem 2 mondatban, hogy mi a lényege.
2011. jan. 30. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!