Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhalgató jó xbox360-hoz?

Milyen fejhalgató jó xbox360-hoz?

Figyelt kérdés
nem headset
2011. jan. 23. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is voltam ezzel a problémával.Sokáig keresgettem, hogy hogy van: TV-be kell bedugni egy fejhalgatót, ha van vmilyen(leggyakoribb a 3,5 mm-es) jack a TV-den.De ha nincs, akkor úgy lehet megoldani, mivelhogy a composit kábelen a sárga a video, a fehér meg a piros a hang, hogy lehet kapni egy átalakítót, aminek az egyik vége egy 3,5-ös jack, a másik meg 2 fele ágazik:fehér és piros RCA kábel BEMENET. így a sárgát bedugod a TV-be, a pirosat és a fehéret meg az átalakítóba, az átalakító másik végébe meg mehet, a fejhallgató.(hasznos Wireless-es fejhallgatót venni, lehet kapni neten, láttam 4ezerér is.mert különben elég közel kell ülni a TV-hez, hogy elérjen a zsinorja a TV rca csatlakozója, meg a te fejed között.)Remélem mident megértettél.
2011. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Itt az átalakító:


[link]



És itt egy wireless fejhallgató:


[link]


ez egy philips, bár ez 7246 FT.

2011. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!