Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a gond vagy mért nem...

Fibbrizzo kérdése:

Mi lehet a gond vagy mért nem lehet telepiteni?

Figyelt kérdés
Windows 7 em van eddig egy néro programot sem tudtam feltelepiteni mert mindre azt irta ki telepités közbe hogy kompatibilitási probléma .Ugyhogy telepités közbe hiba lépett fel mert sérült volt igy az asztalon nem találhato de az a baj hogy a memoriába elfoglalta a helyet és kitörölni meg nem engedi sehogy sem .Ilyenkor hogy lehet eltávolitani ?meg esetleg egy olyan néro program kellene ami elmegy a win-7 en ..
2011. jan. 17. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 9.0.9.4 es verzió van fenn, semmi gond vele.
2011. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult - programok eltávolítása

Ha ott nincs, akkor keresd meg a program fájlok között az ahead mappát, az a Nero.

Nekem Nero 7 van és fut windows 7-en.

2011. jan. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megprobáltam eddig mindenképp eltávolitani igy is amit leirtatok de törlés közben egy ideig tölti az adatokat törlésre és azt irja belsö hiba és a telepitönek ki kell lépnie és ennyi .ezt csinálja .már nem tudom mit probáljak.de köszi.
2011. jan. 17. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!