Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tudom telepíteni a skypeot...

Nem tudom telepíteni a skypeot. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Félre értések elkerülése végett, nem vagyok analfabéta. Letöröltem a skypeot és fel akartam rakni egy régebbi verziót, de nem engedte. Aztán fel akartam rakni megint az újat, ami volt. Hát nem jött össze, mert kiírta, hogy még nincs rendesen telepítve és nézzem meg a programok telepítése és törlése mappában. Így is tettem, de ott nem tudom törölni. Mit tegyek? Fontos lenne.
2010. okt. 7. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért nem tudtad a régit rendesen törölni, mert az ikont a tálcán hagytad. Így a windoz azt gondolta, hogy használod. Tehát katt a tálcán lévő skype ikonra, és kilépés. Majd vezérlőpult, programok törlése. Törlés után ujraindítás kell. Majd telepítheted amelyiket akarod. Törláskor megkérdezi, hogy az adatbázist is törölje? Igen, mindent.
2010. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!