Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LCD TV-t szeretnék vásárolni...

LCD TV-t szeretnék vásárolni melyik a jobb? LG vagy a Samsung?

Figyelt kérdés
Samsung vagy LG?
2011. jan. 16. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a Samsung. Anyagiakban is több funkciót kinálnak készülékeik mellé, mint az LG-k és minőségben is garantáltan jobbak. A Samsungok előnye a minőségi képernyők, melyeket a TV-kbe szerelnek, és eközben pont ez az LG-k hátránya. Műszaki eladóként dolgozom és rengeteg hibás LG készülékkel találkozunk nap mint nap, mivel a képernyők minősége rengeteg kivánnivalót hagynak magug után. Naponta rengeteg LG készüléket hoznak vissza hozzánk, mivel vagy a képernyő elromlott, amelynek javitása nem kifizetödő, vagy kimaradt a TV-ből a kinált funkció stb. Öszintén a Samsungot ajánlom a vevőinknek is, mégis mikor jönnek vissza az elromlott LG TV-jükkel, mi csak egymás között pisolygunk, hogy akkor mondtuk, hogy nem azt választanánk, de volt kinek mondani.... :)
2011. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is feltettem Euronicsba az eladónak.Erre ő azt válaszolta, hogy teljesen mindegy melyiket veszem, mert az LG-ben is Samsung panel van.

Samsung lett végül is,mert az előző Samsungokkal sem volt semmi problémánk.

Ezeken kívűl a Panasonicocról is jókat hallottam.

2011. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én inkább azt mondanám, hogy melyik árkategóriában, mert egyikben ez, a másikban az.


Nekem van mind2 termékből egy tv és egy monitor és mind2vel megvagyok elégedve, de ez függ attól is, hogy bánsz a gépekkel, meg milyen helyen van stb stb.:)


Ahhoz, hogy valaki tudjon neked Tv-t ajánlani írd le, hogy menni pénzt szánsz rá és mire akarod használni, vannak-e speciális igényeid vagy valami egyéb dolog és úgy könnyebb lesz.:)

2011. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mit okoskodnak az Euronicsba, de azt tudom, hogy a Samsung képernyő panellek Németországi Samsung gyárból érkeznek Jászfényszarura, vagy ott állitják elő! Éppen az LG-ben van tömeg panel, ugyanaz a koreai-kinai konglomeratum a beszállitója, mi a Sony-nak, a Panasonic-nak és még sok készülék gyártónak!
2011. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
olyat vegyél amiben van MPEG 4 mert az kell a digitális csatornákhoz
2011. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. jan. 16. 17:33
 7/10 anonim ***** válasza:
A Samsung az Koreai ceg, es nem allit elo semmit Nemetorszagban. Csak azert mert "-ung" a vege nem jelenti azt hogy nemet. Az hogy a tudasod meg kamu az az elozobol kovetkezik. Egyebkent meg a Samsung termekek sokkal jobb minoseguek tobbnyire mint a LG.
2011. jan. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem mondod?? 9 éve dolgozok műszaki eladóként?? Ki mondta h a Samsung német?? Csak ott állitják elő a legtöbb képernyőt, amelyet az európai piacra szánt televiziókba szerelnek be! Amit nem tudsz, abba mindek böfögsz bele?? Am igazad van, szerintem is jobb, mint az LG.
2011. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Am elfelejtettem, hogy helyileg is állitanak elő képernyőket, ugy Jászfényszarun, mint a szlovákiai Galantán. Te nekem magyarazod, hogy a Samsung koreai?? Ha kell elmondom az össze vállalat történelmét, paraszt! Itt mindenki azt tudja a legjobban, hogy h ugassa le a másikat, de nagyon kevés aki ért is valamit a témához!
2011. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mink a mult héten vásároltunk egy samsung UE46ES6900-es led tv 3D meg minden.Az üzletben mondták hogy az Lg a jobb de a páromnak a álványa tetszet nagyon és most csak azért vettük meg mert tetszet a lábai.Mikor hazahoztuk nembirtam a szemem levenni róla pedig még be sem volt kapcsolva.Nagyon szép és dizajnos.A másik tv az Lg 42LF2500-as mitmondjak kézzel fogható a külömbség.Mást se csinálok azóta csak a samsungot nézem.Élménydús gyönyörű a kép.ÉN A SAMSUNGOT AJÁNLOM MINDENKÉP!!!!
2012. dec. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!