Van 50. 000 ft-m milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 18:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
nokia 5800. Szinte semmi hibaja nincs, csak aprosagok (nem lehet usbn tolteni meg ilyesmi) Nekem ilyen van, es imadom :)
2011. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Nokia E71.

Okos és stílusos is.

2011. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

pff Symbian.

Valami Androidos telót nézz inkább.

2011. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Ja, bocs utolsó.

Elfelejtettem, hogy nem használni kell a telefont, hanem mutogatni.

2011. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nokiákkal hadilábon állok :(

LG optimus gt540 re gondoltam! mit tudtok róla?

2011. jan. 9. 19:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek LG GT540 van, nincs vele baja, nem rossz teló de én inkább ZTE Blade-et vennék.
2011. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nekem nem tetszik :( maradok az optimus nál :)
2011. jan. 9. 19:25
 8/14 anonim ***** válasza:
LG GT540?? A pofám szakad le, mikor ott van a Samsung Galaxy 3, úgyanolyan áron és a nép az LG-t nézi. Az LG-k olcsó telefonok, amelynek meg is van a következményük. LG-t öszintén mondom, csak az vesz, akinek nem futja többre. És ne sértödjön meg senki, de tényleg minőségtelenek, mint képernyőkben, mind egyéb funkcióban és tartosságban. (Szerelő vagyok és naponta több tucat LG-vel találkozom, főleg GT540, KP290 és társaikkal). ZTE Blade...nem mondom okos és jó kis telefon, de a képernyője az úgy elvan rontva, ahogy azt senki nem tudná. Rengeteg a pixel hibás, hamar tönkremegy, nagyon drága javitani. Tapasztalatból mondom, hogy ebben a kategoriában a Samsung Galaxy 3-at kell venni, amely mellé még nem tudott feltámaszkodni sem a GT540, se a Blade, se a Widlfire. Képernyője kifogástlan minőségű és nagyon tartós és jelen esetben szebb is mint az LG vagy ZTE. És maga a telefon is úgy össze van rakva, hogy abba hibát nehéz kapni, software-je kitűnő (Android) és nagyon jól és gördülékenyen is fut a készüléken. Vásároljunk ésszel és olvassunk csak utána ezen az oldalon, hogy hányan is ajánlják a Samsung Galaxy 3-at és h hányan megvannak vele elégedve. Komolyan mondom, h nem szabad GT540-est venni mikor ott van annyi áron és olyan tudással a Samsung.
2011. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

igen ám de 52 ezerbe kerül és nekem kereken 50.000 -m van

és én nem koptatnám... kicsit olcsóbban nem tudna (tudsz) valamit ajánlani?

2011. jan. 9. 19:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnos hogyha érintőképernyős telefont akarsz, nem szabad olcsók között válogatni. És hát 50000-ért azért érdemes Androidot venni, amelyre rengeteg alkalmazás van és nagyon okos. Igen ám, csak nem m1, hogy milyent veszel. LG GT540-et semmiképp. Hidd el, megér még 2-3 ezret a Samsung Galaxy 3, met hosszú távra veszünk telefont, nem 4-5 hónapra. Hanem én kifizetem azt a 2-3 ezret, de nem nézem tétlenül, hogy valami minőségtelen, okosnak beállitott, de hibás készülékre kiadj annyi pénzt. Szoval hangsulyozom, hogy megéri 50 ezerért Androidost venni, igaz azok nem olcsók, de az árukot megérik. Am a GT540 rezisztiv, mig a Samsung Galaxy 3 kapacitiv. Hidd el nekem, van különbség...a rezisztivvel rengeteg probléma van, mind érintkezésben, mind tartosságban.
2011. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!