Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most akkor vegyek egy telefont...

Most akkor vegyek egy telefont vagy inkább egy Ipod touch 4 et?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az ipod-al nem lehet telefonálni..jelenleg egy iszonyatosan szar samsung s5230 asom van.. ha veszek új telefont akkor minden oké de arra gondoltam hogy veszek egy ipod touchot minden másra ami kell a telefonáláson kívül ezt a telefont meg elhordom ha kell telefonálni stb..szerintetek?! milyen az ipod touch? Vegyek inkáb olyan árban valami telefont?Vagy ajánlanátok olyan max 60 ért telefont..:)
2011. okt. 9. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
iPod-ot egyértelműen:-) Fantasztikus egy készülék, ha raksz rá Skype-t még telefon is válhat belőle:D
2011. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én is az Ipod felé hajlok :) de a 16 és 32 gigás változat elég drága..a 8asat engedhetném meg magamnak szerintetek az mire elég?
2011. okt. 9. 13:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Vegyél Motorola Defy-t.Telefonálni is lehet vele, és nagyon jó készülék.Ár/érték aránya verhetetlen jelenleg:)

(Jobb, mint az ipod)

2011. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
iPod-nál biztos nem jobb:-) Egyébként a 8GB-os is elég, sok játékot lehet így is rá tölteni, filmeket is lehet azért rá bőven rakni.
2011. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát igen a másik lehetőség pont a defy volt..nem tudom..még eldöntöm..mert ugye apple..nagyon jól egyben van stb..de azért a motorola defy telefon is meg talán olcsóbb..nem tudom..az talán kicsit izgalmasabb lenne hogy van egy apple cuccom de talán csak az emblémát fizetném meg..nem tudom írjatok még:)
2011. okt. 9. 15:53
 6/10 A kérdező kommentje:
mondjuk ha defy-t vennék akkor lehetőleg megvárnám a plust..
2011. okt. 9. 15:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így voltam vele.Akartam venni egy ipodot a régi nokiám mellé.Már be is mentem a media marktba hogy megvegyem.Ki lehetett próbálni.Kipróbáltam, de végül nem vettem meg.Vettem helyette egy Defy-t.Hát nagyon nem bántam meg.Sokkal jobb, használhatóbb, mint az ios.A defy után már már egy játéknak tűnik.És igenis számít az a +0.2".És még olcsóbb is volt.

Sokkal jobban járnál egy defy-vel, elhiheted nekem:)

Még annyi hogy nem érdemes megvárni a defy+t, mert ugyan az, mint a defy, csak 1ghz-re fel van húzva a procija, de csont ugyan az, meg van benne egy nagyobb aksi.

Én főzött rommal(cyanogenmod7)használom(2.3.7 android)proci 1.1ghz-re húzva, és nagyon szeretem.De gyári rommal is veri az ipodot.

2011. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
valószínűleg az lesz akkor:) csak az a baj hogy én nem értek hozzá hogy felhízzam meg stb stb..de ez után a telefon után szerintem egy csúcskészülék lesz az biztos :D
2011. okt. 9. 21:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is a telóra szavazok.
2011. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Furjadék* ***** válasza:
Én iPodot ajánlom inkább.Sokkal szebb kijelző, játszani is sokkal jobb cuccok vannak rajta, (szebbek, nem kell órákat várni a töltéssel, mert ismerősöm defyje hát elég lassúcska, és bőnronda menürendzsere is van, magának az Androidnak).Én iPodot venném meg(igazából van s egy 8gigás 4G-m) sokkal szebbek és gyorsabbak rajta ajátékok, mint Defyn.Tapsztalat.Mert ugye neked játékra kell a telefon, telefonálni ott az S5230.
2011. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!