Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy kezdő fényképész milyen...

Egy kezdő fényképész milyen fényképezőgépet vegyen?

Figyelt kérdés
Analóg SLR vagy Ultrakompakt?
2011. jan. 7. 15:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én analógos vagyok mai napig(Canon)és nagyon szeretem.előhívás=filléres dolog digitalizálás->itthon
2011. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

mit akarsz elérni a fényképészettel? Mire kell? Mik az igényeid?

Ezek alapjaiban határozzák meg a választásod, a kategóriát. lehet itt mindent mondani, de amíg ezt TE ide le nem írod, addig objektív választ nem tudsz kapni. Helyetted nem tudjuk kitalálni mire kell. Ha segítesz, ígérem én is segítek választani!

2011. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hobbi fotósként szeretnék először gépet vásárolni, de később komolyan is szeretnék vele foglalkozni.
2011. jan. 8. 12:48
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszik az a filmes technika, elég gyakran használom Nikon D90 mellett is! Az előhívásnak is megvan a maga hangulata! Egy jó scanner nem árt, ami 100.000+ Ft, de ha nincs sok képed, akkor egy ilyennel foglalkozó helyen is belehet scannelni:)

Azért azt ne mondjuk, hogy a múlté, mert egy középformátumú gép közel 100 mpixeles képet készít, amit még egy ideig nem fog elérni a digi technika! D3X 24 mpixel, HB pedig 40-50...

2011. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!