Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom rákötni a monitor...

Hogyan tudom rákötni a monitoromra az Xbox 360 Slimemet? Kérlek írjátok le részletesen, vagy azt, h milyen átalakító/kábel kell hozzá!

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem nem slimem van hanem a régebbi, és én betettem az AV kábel mellé egy HDMI-t
2011. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Látom nem volt tiszta a kérdés. A SZÁMÍTÓGÉPEM monitorjára hogyan tudom rákötni?
2011. jan. 2. 15:34
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is jó lenne tudni, hogy milyen monitorod van?

Vékony vagy régi CRT?


Kell egy ún. MONITORKÁBEL, azzal tudod összekötni a boxot és a monitort! Én nekem is slim-em van és én is így használom. Pár ezer forintos tétel.


A kábel egyik vége megy a box-ba, a másik vége pedig a monitorba RGB végződéssel.


Remlem, hogy tudtam segíteni, üdv :)

2011. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem már a vékony típus van. Samsung SyncMaster 152v
2011. jan. 2. 18:52
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja, és megmondanád kérlek, hogy hol vettél ilyen kábelt? Nagyon köszönöm!!
2011. jan. 2. 18:53
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sok helyen lehet ilyen kábelt venni: mediamarkt(ez a legdrágább), 576kilóbájt :), cora, de legolcsóbban a vaterán találsz! Érdemes eredeti microsoft-ot venni, arany csatlakozásút, nem utángyártott fostalicskát.


Megnézetm a monitorod típusát, bőven jó lesz a 720p-s (hd-s) felbontásra, szépek lesznek a játékok.


Hány hátsó csatlakozója van a monitorodnak?

2011. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak 2, abból pedig egyik a konnektorba megy, a másik a számítógépembe. Megmondanád pontosan, hogy a tiéd hogyan néz ki? Milyen a 2 vége?
2011. jan. 3. 20:56
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem egy samsung 931bf 19"-es monitorom van.

Két csatlakozója van, egy dvi - erre van kötve a pc, és egy sima rgb, mint Neked, erre van kötve a box.

2011. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Neked, ha a pc van kötve a monitor, akkor igencsak minden egyes használat előtt pc kábel le, box kábel be.


Jó kis feladat :)

2011. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

És miért kell a pc-m be is egy csatlakozó? dehát akkor, így függ valamit, h milyen gépem van?

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat :)

2011. jan. 5. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!