Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Össze lehet ezt valahogyan hozni?

Össze lehet ezt valahogyan hozni?

Figyelt kérdés
Van egy LG-37LD420-as LCD tévém és van egy Orion HT-550-es hangfalszettem amin van 2.1-es kimenet is amivel bármihez hozzá tudom csatlakoztatni a szettet. A tv-n van set-top-box és az oldalán egy video és audio csatlakozó (ezen kívül még sok minden van rajta de ez a lényegesebb most).a kérdésem az lenne,hogy én összekötöttem a hangszórókat és rádugtam a tv-re de nem szól hiába kapcsoltam le a tv hangszórót meg állogattam. Hogyan lehetne összehoznom úgy a dolgot ,hogy amikor tv-t nézek vagy amikor usb-ről zenét hallgatok akkor szóljon 2.1-be a hangfalszett?
2010. dec. 30. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Azt írtad kimenet van a hangszórón, lehet elírtad de neked bemenet kell, RCA.

2. Biztosan Kimenet a settopbox-on az a csatlakozó? Nem lehet hogy bemenet?

3. Nem kell valamit állítani a settopbox menüjében?

2010. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát a tv könyvében nem írnak róla semmit sem csak hogy hova kösd a kábeleket...

A hangszórón azt a 2.1-es csatlakozó én számítógépre szoktam kötni és úgy hallgatom tehát a hangcuccon lévő az bemenet .

A set-top-boxról annyit tudok hogy az van odaírva hogy DVD/STB tehát valami bemenet féle lehet viszont ott van 2 hangcsatlakozó is . Meg a tv oldalán ahol a műholdas kártyabemenet van ott van 1db videó csatlakozó meg L/R audió csatlakozó

2010. dec. 30. 11:40
 3/3 A kérdező kommentje:
a set top boxon hol lehet állítani mert az sincs leírva a könyvben :D
2010. dec. 30. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!