Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Dashboard frissítés?

Xbox 360 Dashboard frissítés?

Figyelt kérdés
Tegnap fel akartam rakni, az új dashboardot a boxomra(a kinectest). El is indult a frissítés, de egyszer csak kiírta, hogy system error E71-es hiba és az egyik led pirosan kezdett villogni. Kikapcs, bekapcs és megint, majd még egyszer megcsináltam és jó lett. Új dashboard is volt rajta. De azért tettem ezt rá, mert divxet akartam nézni rajta, de nem vitte. Pedig ugy tudom, hogy már az 1el régebbi dashnak is vinnie kéne. Lehet, hogy nem fejezte be a telepítést? Próbáljam újra? Vagy mi lehet a baj?
2010. dec. 29. 13:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%

Ezt nem agynak hívják, hanem lopásnak, bűncselekménynek.

A boltba is éjszaka mész, mert hülye lennél 300 forintot adni egy kiló kenyérért?

Igazából leszarja mindenki, hogy lopod a játékokat, csak kussoljál és fogadd el, hogy neked ezért lóf@sz támogatás sem jár.

Tudod, ha kicsit gondolkoznál a hülye agyaddal, rájönnél, hogyha mindenki letöltené a játékokat senki nem fejlesztene, nem lennének új játékok, nem lennének konzolok, te meg játszogatás helyett egésznap csinálhatnád a matekleckédet.

Egyébként meg általában nem is 15000 forint egy játék, de egy igazán jó játékért az sem sok.

Ez luxuscikk, ha élvezni akarod zsebbe kell nyúlni.

És legtöbbször pont azok pampognak, hogy mit képzelünk, neki nincs pénze játékra, aki a legdrágább Xbox-al játszik Full HD LCD tévén...

2010. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"A boltba is éjszaka mész, mert hülye lennél 300 forintot adni egy kiló kenyérért?"


Ez már 5 éve is vicces volt olvasni.

Ha valamit letöltök attól még nem tűnik el a boltok polcairól a lemez.

Vannak olyan játékok amiket nem érdemes megvenni, mert annyira rosszak. Attól, hogy letöltöm és játszogatok mondjuk az új James Bond játékkal senkinek nem lesz rosszabb, mert így se úgyse venném meg, mert nem jó játék ergo nem okozok kárt senkinek.

Egyébként PC-re szoktam venni játékot de max 4 ezerért.

2010. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

Közvetlen kárt nem okozol, ez igaz.

De ez nem hozzáállás, hogy "mi a szarnak vegyem meg, ingyen is van".

Mert nem, nincs ingyen.

Ezekben a játékokban nagyon sok embernek nagyon sok munkája van.

Mégegyszer leírom, ha mindenki ellopná igen hamar nem lenne mit ellopni...

Szóval töltsd le, játsszál vele otthon szép csöndben, de ne gyere már ide sírni, hogy ez meg az nem megy...

2010. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

igazából a kérdésnek semmi köze ahhoz, hogy flashelt-e a gépem, csak belekötöttek, én meg megvédtem magam...

Egyébként ennek is 2 oldala van, mert ha mondjuk 5 rugó lenne 1 játék kb fele ennyi lenne a flashelt box és lenne ugyanannyi bevétel és mindenki jóljárna..és egyébként rohadtul nem full hd tv-m van...1 ócska crt-n nyomom..és ahelyett, hogy osztod az észt inkább segíts..ha nem tudod a választ akkor meg kussolj te.

Mert ez a problémám nem azért lett mert flashelt a box...99%ig biztos vagyok benne, hogy ha liveról frissítettem volna akkor is ez lesz

2010. dec. 31. 13:56
 15/19 anonim ***** válasza:

Ezt annak idején én írtam:

"Jó, ha csak frissítések kellenek, akkor nem nagy cucc 1 hónapra előfizetni Live-ra..."

Erre te:

"flahelt a boxom"

Szóval mégiscsak van hozzá köze a flash-nek.

A másik. Attól még, hogy CRT TV-n játszol, az még nem ócska. Én játszottam egy haveromnál Full HD plazma TV-n, és világosban úgy tükröződik, hogy szinte játszhatatlan, csak sötétben lehet. Nos, nálam ilyen gondok nem voltak CRT TV-n...

Tehát nem csak a típustól (CRT/plazma/projektoros/LCD/LED) függ, hanem a fajtától is.

2010. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ezt a crt tv-t az előzőre írtam, amikor azt írta, hogy biztos olyan kulák gyerek vagyok aki full hd-n tolja.

De egyébként épp azt akarom mondani, hogy azért nincs köze a flashnek ehhez, mert nem a fájlal volt baj, mindenki írta az oldalon, hogy jó. El is kezdte a frissítést, csak a felénél jött az e71. Nagy valószínűséggel live-ról is ez lett volna

2010. dec. 31. 18:23
 17/19 anonim ***** válasza:
Remélem segítek ha leírom. Nálam is e71 hibát okozott az említett frissítés, és az volt a baj, hogy hátul benne hagytam a pendrive-ot, és bekavart, kivettem a pent és jó lett, ja a pendrive hátul az memóriaként volt használva, a frissítést egy másikról csináltam, így gondolom összeakadt. A lényeg hogy csak a frissítést tartalmazó pendrive legyen bedugva, majd ha kész, mehet vissza a többi tároló.
2011. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hát nekem HDD-m van, de akkor lehet ez volt a baj. Köszönöm
2011. jan. 3. 18:48
 19/19 argyelanus válasza:
Minek vegye meg a játékot ha vannak olyan hülyék mint te akik megveszik helyette ! :D
2014. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!