Xbox 360 Frissítés?

Figyelt kérdés
Flashelt xbox-ot tudok frissíteni?
2011. júl. 22. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a flash frissítésére gondolsz, akkor annyi a teendő hogy beviszed oda ahol ki flashelték, ha dashboard frissítésre gondolsz akkor a válasz: igen tudsz.
2011. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Am Dashboard-ra gondoltam :D és a flash nem törlődik le?

Mert valahol azt láttam.

2011. júl. 22. 16:05
 3/7 anonim válasza:
Én nem ajánlom, hogy frissítsd, mert ahhoz muszáj fellépned LIVEra, és a legújabb update lazán kicsapja a flashedet, és b@szhatod a másolt játékodat... Ugye milyen kis cseles a Microsoft? ^^
2011. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hol tudom megnézni hogy még rajta van-e a Flash?
2011. júl. 22. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Beraksz egy másolt játékot...
2011. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha nincs? mert most vettem 1 hete és csak eredeti van
2011. júl. 23. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha flashelt boxod van akkor is tudsz dashboardot frissíteni, csak nem úgy, mint a nem flashelt xboxokkal.

A lényeg, hogy SOHA NE DUGD NETRE!

Mert különben nem a flasht csapja ki, hanem a winyódat nem fogod tudni használni benne.


A frissítés annyiból áll, hogy torrentről letöltöd a legújabb dasboardfrissítést, az ott leírtak szerint rámásolod egy pendrive-ra, bedugod a boxba és bekapcsolod, a többi már megy magától.


Egyébként ha most vetted jó esély van rá, hogy már a legújabb dashboard verzió van rajta.

Ezt meg tudod nézni a konzolon a System settings/Console settings/System info résznél.

A legújabb sorszáma: 2.0.13599.0

2011. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!