Csabesz555 kérdése:

Mennyit foglal Xbox 360-on egy játék mentése?

Figyelt kérdés
Karácsonyra vennék xbox-ot és arcade-ra gondoltam de annak csak 256mb memoja van és ezért kérdem!Persze késöbb majd veszek hozzá hdd-t csak nincs rá még keret!
2010. dec. 24. 14:22
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
a játék neve meg:Gta IV
2010. dec. 24. 19:49
 22/31 anonim ***** válasza:

Na akkor tisztázzuk a dolgokat!!!



FLASH: Arra való, hogy másolt (letöltött) játékokkal is tudj játszani, nem kell megvenni az eredetit. Viszont ezzel ugrik az online multiplayer, mert bannolnak (kitiltanak). Az Arcade-ot és az Elitet lehet flashelni, a Slimet nem. Tehát ha másolt játékokkal akarsz játszani akkor Arcade vagy Elite, ha online multizni akkor Slim.



KINECT: Ez nem tudom, hogy keveredett ide de copyzom. "Az Xbox 360 konzolhoz készült Kinect segítségével te lehetsz a kontroller. A könnyen használható és azonnali szórakozást nyújtó Kinect az egész testedet beleviszi a játékba. A Kinect világában elpárolog a technika, hogy a mindnyájukban ott rejlő természetes varázslat tündökölhessen. És a legjobb az egészben, hogy a Kinect minden Xbox 360 konzollal működik." Tehát olyan, hogy 4GB-os kinect nincsen, hanem ez egy ilyen cucc ami előtt ugrálhatsz és érzékeli.



MULTIPLAYER (ONLINE JÁTÉK): Ezzel tudsz másokkal játszani, az XBOX LIVE segítségével, amihez accountot kell venni, és nem lehet flashelt géppel játszani.



MEMÓRIA: Teljesen elég az 512MB memória, hacsak nem játszol az összes játékkal, szerintem még akkoris. Amúgy meg mit gondolsz azért raktak bele ekkora memóriát, hogy ne legyen elég...?



Ezeket mindenféleképpen tudnod kell, ha Xbox-ot akarsz venni, mert ha így össze-vissza kevered a dolgokat hülyének fognak nézni!

2010. dec. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Jatek fuggo hogy mennyi helyet foglal de HD nelkul szerintem ne vegyel boxot. En is ugy voltam vele hogy jo lesz a 60GB-s PRO es megtelt. Pedig en nem is multizok. Felinstalaltam a 4 jatekot, forza 3 masodik lemezet, fallout 3 kiegeszitot, stb es voila mar tele is van. MEGERI megvenni a nagy HDD.
2010. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

ma 11:24

Kicsit elírtad, HD helyett HDD.

Mert CRT TV-n is szép képe van a boxnak.

2010. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Hard drive-ra (a disk az kimaradt az agyamban) gondoltam nem high definition-re; de miutan en a kerdesre valaszoltam ezert gondolom ez kiderult. De megegyszer:

Ne vegyel Hard Disk Drive nelkul xboxot mivel a helyre szukseg van. Tapasztalat. High Definitionre meg valoban nincs szukseg mivel szep mint az xbox mint a ps3 standard definition Television-n is.

2010. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

16:58


Hülyeségeket beszélsz!!!


HDD nélkül is lehet használni az XBOX 360-at ha nem másolod fel a játékokat!!!


A HDTV-vel kapcsolatban: HDTV-re találták ki az XBOX 360-at meg a PS3-at is. Lehet játszani CRT TV-n is de nem lesz olyan jó minőségű a kép. Egyébként is ha CRT TV-re optimalizálják a boxot akkor SCART vagy RCA csatlakozót tesznek rá!


Tehát pont fordítva van mint ahogy gondolod. HDD nélkül is lehet használni a boxot (én is úgy használom és tökéletesen működik). Viszont HDTV kell, CRT-n is lehet játszani, de csak azért, hogy akinek nincs pénze HD-ra az is használhassa.

2010. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
47%

ma 18:34

Hát képzeld el, hogy alapból pont hogy majdnem minden boxhoz (én Super Elite-t vettem) RCA csatlakozót adnak alapból és nem pedig HDMI-t...

Továbbá szerintem igenis kell rá nagyobb HDD, mivel nagyban megkíméled vele az olvasót, tapasztalatból mondom, haveromnak HDD nélküli van, fél óra után meleg, én meg van hogy 8 órán át folyamatosan játszom és totál normális, halk és nem melegszik.

Visszatérve a HD TV-re, a box 2005-ben jelent meg, ilyenkor még nemhogy HD TV, de analóg felbontású plazmatévé is alig volt, egészen pontosan 2008-ban vették át az LCD TV-k a vezetést vásárlás tekintetében a CRT-kel szemben.

Ez azt jelenti, hogy te játszhatsz HD TV-n CoD 2-t, meg analóg TV-n CoD 6-ot, akkor is utóbbi lesz a szebb, úgy gondolom, hogy ez magától értetődik.

Arról már nem is beszélve, hogy a későbbi Xbox 360 játékok 95%-a is csak HD Ready-re lettek optimalizálva, ellentétben a PS3 Full HD-re való optimalizáltságával. Ebből következik, hogy az Xbox 360 játékoknál nincsen eget rengető különbség HD és SD között, ellentétben a PS3-mal. Tehát az Xbox 360 SD TV-n olyan, mint a PS3 a HD Ready-n. Szép és élvezhető!

2010. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
49%

18:34


Aha, csak forza 3-rol "csak" 2 GB-t kell felmasolni, Fallout, Oblivion osszes kiegeszitojet stb. Egyebkent meg k@pd be! Most mit okoskodsz itt? En leirtam a tapasztalatomat, te meg itt adod az eszt... Szerintem xboxont venni HDD nelkul hulyeseg...

2010. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
49%

Egyetértek a két előttem szólóval, igenis fontos a mentés, és arról meg ne papolj itt, hogy az játszik CRT TV-n, akinek nincs pénze HD-re, kinek is nincs pénze HDD-s Xbox-ra? Gondolom megvetted a 4Gb-os Slim-et, vagy Arcade-ot 45-50 ezerért, mert a 70 ezres 250 gigás Super Elite, vagy Slim túl drága lett volna, igaz?!

Először nézz a tükörbe, mielőtt bárkit is leszólnál!

2010. dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Na mind1 Xbox 360 Slim 4gb vettem am meg Lg Scarlett Full HD tv-m van úgy h cool képe van!
2011. jan. 2. 12:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!