Mik a samsung galaxy tab előnyei és hátrányai? (fontos)

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább ipad et vennék. 9-10 óra űzem idő
2010. dec. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg inkább Galaxy-t. Nekem nagyon hiányozna az Ipadból a flash.
2010. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előnye: Android oprendszer van rajta, manapság 3.0-val. Lehet használni teleonként is. Ahoz képest, hogy Tablet, igen praktikus és könnyen hordható. Okos, minden benne van. Minőségi anyagokból van, kifogástalanul összeszerelve. Felszereltsége is teljesen rendben van.


Hátránya: hogy a sok Apple fan leszólja, hogy nincs olyan, mint az iPad. Dehogy nincs, sőt szerintem még korrektebb és használhatóbb is. Én a 2 közül a Galaxy Tabot venném és nem dobnék hátast egy félbe harapott almától, amelyre mindent meg kell fizetni, mindből eredeti kell, túlárazott és ahhoz képest annyit ad, mint a többi. Semmiben sem kiemelkedő az Apple, csak mert drága, a tizenéves degeneráltaknál lehet vele menőzni! Vegyed nyugodtan a Galaxy-t! :)

2011. jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!