Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy 3 -nak mik a...

Samsung Galaxy 3 -nak mik a HÁTRÁNYAI?

Figyelt kérdés
Sok helyen, sok videóban, sok itteni kérdésbn olvastam a Galaxy 3 előnyeiről, tartozékairól, népszerűségéről, áráról. Most az lenne a kérdésem hogy milyen hibái, bajai vannak?
2011. ápr. 1. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2011. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs villanó a kamera mellett, qvga videofelvétel mindössze 15 fps sebességgel, kicsit puritán zenelejátszó, enyhén nőies kinézet kb ennyi.
2011. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ha nincs más, akkor 100 hogy ezt a telefont választom. Ennél sokkal több előnye van, ráadásul nem is olyan drága.

Köszönöm a választ!

2011. ápr. 2. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs igazi hátránya,ha okostelefonként akarod használni.Nálam eddig a sebességével,a megbízhatóságával,a minőségével nem volt gondom.Érdekes,hogy anno a Nokia 5800-ám összeomlott alattam az első héten,pedig nem hülyegyerekként nyomkodtam,a a G3-ra pedig már raktam Galaxy S játékot is,és ami rendesen elindult,nem is fagyott kid eddig egyszer sem.Én 30-ért vettem újonnan,ennyiért nincs hátránya,de ha a teljes,új,50ezre árát vesszük,akkor sincs igazi vetélytársa.
2011. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja igen,az agybadugós füles nekem bántotta a fülemet,de ezt egyéne válogatja.
2011. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én netről szeretném rendelni, megbízható webáruházaktől, (nem a vateráról, meg ilyen helyekről) és 40-43 ezer között is lehet rendelni minden tartozékkal, magyar nyelvű menüvel, eredeti csomagolásban.

Szerintem is teljesen megéri, ennyi pénzért ez az elképzelhető legjobb a piacon. (Eddig)

2011. ápr. 3. 08:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!