Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tv-vel egybeépített dvd...

A tv-vel egybeépített dvd lejátszó van olyan jó mintha külön lenne?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
NOs, ez nem könnyű kérdés. Alapesetben ugynolyan alkatrészek kerülnek bele, csupán az a gond, hogy az esetek 99% ban régebbi konstrukciósok, kevesebb szolgáltatással.
2009. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Plusz ha elromlik valamelyik része cipelheted az egészet szerelőhöz aztán addig TV-sincs.

Külön praktikusabb szerintem.

2009. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,még megfontolom hogy milyet vásároljak
2009. jan. 19. 20:45
 4/5 anonim válasza:

Javítás tekintetében mindenképp bonyolultabb, előfordulhat, hogyga a DVD része elromlik, és nehéz hozzáférni a cserélendő alkatrészhez vagy akár a fejegységhez, a szerviz nem vállalja a javítást.


Egy fontos dolog kimaradhatott: ezek a készülékek tudomásom szerint monók vagy álsztereók (kéthangszórós mono). A leírást mindenképpen meg kell nézni. Eddig talán egyfajta stereo készüléket láttam ebből, az 51cm-es képátlóval rendelkezett.

Egyszóval: lehet, hogy mono, a DVD filmek többsége ma már stereo.

2009. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egybe építésnek az az egy előnye van, hogy egy helyen elfér és nem kell hozzá kábel. Véleményem szerint jobb ha külön vannak, mint azt már előttem is írták.
2009. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!