Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van az hogy az Olympus...

Miért van az hogy az Olympus fényképezőgépem kikapcsol?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a gép most lesz 3éves, annak idején volt 60000Ft, szóval nem valami olcsó.De ha feltöltöm az elemeket és beleteszem a gépbe, akkor tudok vele vagy 10képet csinálni,de ha kikapcsolom és ujra vissza kapcsolom akkor már azt jelzi h az elem merül vagy harmadjára kapcsolom be akor már be sem kapscol,pedig az elem fel lett töltve jól és nem elem hibás,mert próbáltam aksival is és úgyanígy jártam :(.Mitől lehet ez? Mert más gépbe meg jó az elemem.Létezik olyan h a gépnek nagy a fogyasztása? és valami nagyobb elemet kívánna vagy nem tudom:S Duracell is volt már benne de azzal sem volt jobb a helyzet.Ezek szerint már nem jó a gép????
2009. jan. 17. 08:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igenis NINCS feltölthető elem. A feltölthető az akkumulátor! Egyébként meg az Olympusnál gyakori hiba (Fujitsunál is) hogy tönkremegy a bekapcsológombja (a forgatós fajta, nem a nyomógombos) és egyszerű érintkezési hiba miatt kapcsol ki. Könnyen javítható. Egyébként digitális fényképezőt legalább 2000mAh-s akkumlátorról üzemeltetünk. Ceruzaelemről 10 kép jónak számít, lévén egy ceruzaelem kb 30-50mAh-s. Egy brutál akár 100 is lehet. Az akku 1200mAh-nál indul...
2009. dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gagyi aksikkal bénázol és azért.
2018. júl. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!