Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van az hogy az Olympus...

Miért van az hogy az Olympus fényképezőgépem kikapcsol?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a gép most lesz 3éves, annak idején volt 60000Ft, szóval nem valami olcsó.De ha feltöltöm az elemeket és beleteszem a gépbe, akkor tudok vele vagy 10képet csinálni,de ha kikapcsolom és ujra vissza kapcsolom akkor már azt jelzi h az elem merül vagy harmadjára kapcsolom be akor már be sem kapscol,pedig az elem fel lett töltve jól és nem elem hibás,mert próbáltam aksival is és úgyanígy jártam :(.Mitől lehet ez? Mert más gépbe meg jó az elemem.Létezik olyan h a gépnek nagy a fogyasztása? és valami nagyobb elemet kívánna vagy nem tudom:S Duracell is volt már benne de azzal sem volt jobb a helyzet.Ezek szerint már nem jó a gép????
2009. jan. 17. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyrészt elemmel ne használj digitális gépet, mert pár kép után teljesen lemerül, ez normális.


Másrészt szerintem az akksijaid már gyengék. Itt az ideje, hogy vegyél bele újat. Nem egy nagy beruházás.

2009. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de a bnőmnek a gépében ment az elemem(tölthető), scak nálam nem:S ő is elemet használ és neki kibírja egy hétig is :(, aksival sem volt jobb.
2009. jan. 17. 10:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kipróbálnám egy kölcsönakksival. A te géped elég sokat fogyaszt, ne csodálozz rajta, hogy elemmel gyorsan lemerül.
2009. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Heló'

Nekem is Olympus gépem van, s valamikor bekapcsoláskor beszorul az optikája, s emiatt rögtön kikapcsol. Se hibaüzenet, se semmi...

Picit piszkáld meg a kezeddel óvatosan az optikát. (NE a lencsét!)

Csak egy tipp, de talán bejön.

Üdv.:

_Horvath_Laszlo_

2009. jan. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
sajnos nem az a baja,hanem nagy a fogyaztása :@
2009. jan. 20. 19:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Most akkor mit értesz "elem" alatt? Mert azt nem lehet feltölteni, amit lehet, az az akkumulátor. Érdemes venni új akksikat (pl. Sanyo Eneloop, 890 Ft/db). Ha mindenáron elem, akkor Oxyride, az sokáig bírja.
2009. febr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igenis van feltölthető elem!!!!!!!!!!!!!!
2009. febr. 21. 20:23
 8/12 anonim ***** válasza:
De akkor mi a különbség a feltölthető elem és az akksi között? (A kérdésfeltevés után írsz mind a kettőről.)
2009. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az aksi drágább és biztos jobban is bírja (bár ez nálam nem igy van), a tölthető elem meg 2000Ft körül van.
2009. febr. 24. 07:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Nyugodtan elhiheted, hogy tölthető elem = akksi. (Gondolom "ceruzaelem", kinézetű mind a kettő, amiről beszélsz.) Az ára tényleg azt mutatja, hogy milyen jó minőségű. 2000 Ft-ért vehetsz 2 db nagyon jó minőségűt, de ezeket sem szabad sokszor egymás után lemerülés előtt tölteni. Tipp: Sanyo Eneloop, 890 Ft/db. Nekem van ilyenből 12 db és elhiheted, hogy baromi jó. Új technológia, gyakorlatilag nem merül üresjáraton, 1 év (!) alatt 15% töltöttséget veszít.
2009. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!