Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mikorra várható hogy lehet...

Mikorra várható hogy lehet chipeltetni az xbox 360 slimet?

Figyelt kérdés

egyáltalán lehet majd chipeltetni

+

ha megveszem a kinectet az chipeltet xbox 360-on is fog futni?


2010. nov. 21. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ezt már ezerszer megkérdeztétek, ha még ezerszer megkérdezitek, akkor sem fogom tudni a választ.

De ha flasheltetni akarod, akkor miért nem jó a 250-es Super Elite? Semmivel sem jobb a Slim, csak lehúzás...

2010. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 JulesM111 ***** válasza:

Tippem, hogy 2011.01.14-én várható az első chip megjelenése XBOX360S-hez :)


Amúgy még várni kell vele, nem csak a slim-ség a baj, hanem AP2.5 (AntiPiracy), amivel egyelőre még az okosoknah bajlódni kell.


Jah, chip. Hmm, nem tudom, hogy mennyire elterjedt a box-ok chipelése, inkáb drive firmware-t módosítják.


Ha veszel egy nem slimes moddolt box-ot, hozzá egy kinectet, gond nélkül menni fog, és a mai napig bezárólag minden megjelent kinect game fut rendesen. (Ami nem kinectes, és nem fut az a need for speed hot pursuit 2 és az assasin creed brotherhood nálam)

2010. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hegedűs Viktor válasza:
Már most kapsz, szerda-csütörtökön érkezik meg nekem a flashelt slim. Driver cserével történik.
2010. dec. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, csak hogy a drive csere közel sem annyiba kerül, mint egy flash.

Nekem 5000Ft volt a flash, haveromnak meg 20 a drive csere...

2010. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hegedűs Viktor válasza:
Így van, nekem is 18 rongy volt. :)
2010. dec. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

amint lehet


[link]


itt megjelenik.

2010. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!