Az okosTV-n miért gyenge a wifi? (Többi lent)
Figyelt kérdés
LG okostévéje van barátnőmnek, de nagyon gyenge a wifi rajta. Ugyanarra a wifi hálózatra rácsatlakoztunk mint telefonnal/laptoppal, de a TV egy youtube videót 360 p-ben alig tud lejátszani akadások nélkül. Telefonon laptopon nincs gond a wififel. Csak TV-n ilyen lassú. Lehet, hogy készülékhiba? Vagy beállítások nem jók? Találkoztatok ilyen problémával?ma 10:34
1/3 anonim 



válasza:





A tévék wifi antennája jellemzően hátul van. Ha fel van szerelve a falra, vagy közel van tolva hozzá, gyakorlatilag kinyírtad. Előre meg a tévé elektronikája árnyékol. A router meg gondolom előre van. Amint megfordítod a tévét jó lesz, hasítani fog, csak természetes nem látod a képernyőt. Inkább kösd be kábellel és minden gondod elillan.
2/3 anonim 



válasza:





"a TV egy youtube videót 360 p-ben alig tud lejátszani"
Nem mindegyik tv tartalmazza a legújabb, legerősebb rendszert. Engedd el a dolgot.
3/3 A kérdező kommentje:
#1 A TV-t kijjeb hoztuk a faltol, a routert betettük a TV mellé. Most úgy tűnik rendbe van. Köszi.
ma 13:55
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!