Emag-nál ez hogy van?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy tv-t, a hitelbírálat 1 hete folyamatban van. Ilyenkor elindítják a terméket a boltba addig? (Ami ugye már csak az Etele Pláza)

Azt írja azóta hogy megrendeltem, hogy útban van a bemutatóterem felé.

Ebből arra következtettem, hogy lehet hogy elindítják, de csak akkor állítják át “átvehető”-re, amikor sikeres a hiteligénylés.

Van valakinek ezzel tapasztalata?

Azért kérdezem, mert ha csak akkor indítják el, amikor sikeres a hiteligénylés, akkor várhatok még vagy 1 hetet…



tegnap 10:20
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Erre való az ügyfélszolgálat, mindkét esetet el tudom képzelni, viszont ezek a hitellel történő vásárlások eléggé be tudnak kavarni és meghosszabbítani egy-egy folyamatot.
tegnap 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne számíts rá, hogy elindították. Én kifizettem a terméket és többször rájuk kellett írnom elég zabos hangvételűen, hogy 2 hét után elindítsák a rendelésemet.
tegnap 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!