Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik lenne jobb választás,...

Melyik lenne jobb választás, iPad mini vagy iPad Air?

Figyelt kérdés

Mindkettő 2024-es.

Igazából átlagos felhasználásra, játék néha, böngészés, streaming, zene, ilyesmi.



tegnapelőtt 17:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom, a legnagyobb különbség a méretük, de nem tudom eldönteni, hogy a mini nem-e lesz kicsit pici vagy az Air kicsit nagy, élőben oké láthattam, de akkor sem tudom, hogy a hétköznapokban melyik lenne kényelmesebb.
tegnapelőtt 17:04
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak a méretük, az Air jobb procit kapott. Sokkal jobbat.
tegnapelőtt 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
iPad Air
tegnapelőtt 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Mini egy picit nagyobb a telefonnál. Kb mintha telefont használnál. Ha van normális telefonod, akkor nem kell a Mini.

Az Air - én a 13-as venném - a jó választás ezek közül.

tegnapelőtt 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az iPad minit jobban szeretem. A telefonnál nagyobb, viszont elég kicsi és könnyen hordozható, egy nyaktáskában elfér. Mindent tud, amit a nagy iPad, de sokkal kényelmesebb magammal vinni, így mindig velem van.

Ha a hordozhatóság fontos, akkor iPad mini, ez szó szerint a legkisebb táskában elfér, és még hely is marad.

Ha kevésbé fontos a hordozhatóság, vagy egy nagyobb készüléket szeretnél, akkor az Air jobb választás lehet.

tegnap 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!