Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha alsó kategóriás TV, akkor...

Ha alsó kategóriás TV, akkor LG vagy Samsung?

Figyelt kérdés
65 colos televízió vásárlása előtt állok, novemberben tervezek leváltani egy kb. 12 éves 43 colos nem-okos készüléket. A keret 200k, szóval a "dobj még hozzá 300-at és vegyél inkább QLED-et" meg hasonló hozzászólások nem érdekelnek. No offense, de ettől a tukmálós promóter hozzáállástól már a falat kaparom. Hangzás, tartósság, kezelhetőség szempontjából ki melyik márka megoldását részesíti előnyben, pusztán erre lennék kíváncsi.

tegnap 19:20
A kérdező szavazást indított:
LG
Samsung
Egyéb (megírom lent)
5 szavazat
 1/6 Mad Max2 ***** válasza:
50%

Nem vagyok tv szakértő, de ezek a nagyon drága nagyon új technológiájú ilyen meg olyan felbontású tv nagyrészt kihazsnálhatatlan.


pl ha tv adást nézel oda elég egy hd tv is mert hogy aza dás hd ban jön.

streamels akkor ott is alig van 4k tartalom, 8k meg szerintem nincs is


Tehát aki a 800 ezres oled meg mit tudom milyen tv-t megveszi az szerintem csak kidobja feleslegesena lóvét


veszel egy samsung, Lg, sony, panasonic sima uhd tv-t( uhd nál szarabb már nem is igen kapható) akkor szerintem az egy átlag felhazsnálónak bőven jó


Ugyan ezeka tv-k tuti nem lesznek 20 évig jók, mint a régiek, de legalább nem purcannak ki 2-3 év után minta kinai szarok.

Ráadásula garanciát is tudod érvényesiteni ha mégis kipurcannak:)

tegnap 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mad Max2 ***** válasza:
50%
... A hangzásról meg annyit hogy átlag helységbe szerintem elég a tv hangszorója, de ha neked nem jön be veszel hozzá külön ilyen sound bar nevű hangrendszert összedugod a tv vel azt duborognek a szomszéd alatt is az ágya:D
tegnap 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számomra ki volt használva a 4k-s tv, mert a youtube-on gyakran néztem ilyen tartalmakat. Utazós, természetfilmes dolgokat, amik elképesztően szépek 4K-ban. A tv adásoknál persze nem lehet kihasználni, de Blue ray filmeknél is ki lehet. Nekem egy alsó kategóriás Samsung tv-m ment tönkre pár év alatt. Így azt nem igazán ajánlanám, bár attól még lehet jó. Ma már inkább LG-t vennék, mert jókat olvastam róla.
tegnap 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mad Max2 ***** válasza:

#3 ez oké hoyg kihazsnálod a 4k tv-t


De ma már 4k felbontásnál gyengébbet nem is lehet kapni:)

Mind 4k tv legalább ma már, kivéve a legolcsóbb diszkont tvket ott még van 1-2 fullhd

tegnap 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Samsung- És az minimum közép kategória. Nekem LG monitorban bejött, TV-ben nagy csalódás volt.
tegnap 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
SEMMI BAJA, pedig már 6 éves, Samsung monitor-tv.
tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!