Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Okosórán, hogyan lehet beállít...

Okosórán, hogyan lehet beállítani a pontos időt?

Figyelt kérdés

Sajnos vettem egy gagyi kínai okosórát amit nagyon reklámoztak, Mystic smartwach de C20 meg Blakhawk néven is árulják. Írták hogy magyar nyelvű menü van rajta, az is angol és át sem lehet állítani magyarra. De a legnagyobb problémám mégis az hogy a pontos időt sem tudom beállítani. Esetleg valaki ismeri ezt a típusú okosórát és tudna segíteni, hogy legalább a pontos időt és dátumot be tudjam állítani.


Előre is köszönöm a segítő válaszokat.



#Okosóra, pontos idő beállítás
ma 09:14
 1/5 lali51 ***** válasza:
100%

Általában van mobilra egy app azt kell telepíteni,és az szinkronizálja a beállításokat.

Tipp: keress egy QR kódot az óra csomagolásán,olvasd be a telefonnal, ez egy link ahonnan le lehet tölteni az alkalmazást.

ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm 1-es a válaszod.
ma 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:
2 féle órámnál is az óra bekapcsolásakor jelenik meg a QR kód.
ma 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, sajnos egy olyan oldalra visz ahol regisztrációs folyamat során kéri a bankkártya adataimat is, mondván hogy nem terhelik a bankkártyát. Így már szinte 100%-os hogy átverés. Gondolom normál esetben applikáció letöltéséhez, vagy regisztrációjához nem szokás elkérni a bankkártya adatokat. Még egyszer köszönöm a segítséget Lali51
ma 09:48
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es / kérdező! Igy jár aki "gagyi"-t vesz. Vegyél huawei-t vagy samsung-ot. Vagy ha iPhone-od van akkor Apple Watch-ot. És rendes magyar boltban vásárold meg!
ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!