Szerintetek mi fog lenni, milyen lesz a minősége?

Figyelt kérdés

Kb 2 napja észrevettem hogy a ps5 controllerem néha mikor lassan nézek vele a játékba a jobb stick driftel/magától mozog, annyira nem idegesítő de mivel garis ezért gondoltam hogy vissza visszem hogy cseréljék ki,ma visszavittek és nem kicserélték hanem elküldték garanciálisan szervízbe, pár kérdésem lenne, peldáúl az is hogy kb mennyi idő lesz a javítás, hogyha a javítás megtörtént és utánna megint elkezdi csinálni akkor kicserélik vagy megint elküldik javításra? A másik kérdésem hogy javítás után ugyan olyan lesz mintha új lenne? Mert régebben volt hogy elvittem javítani egy controlleremet bár az ps5 es volt és hát a deadzone-ja nem volt olyan mint egy eredetinek, meg ugye a sticknek a bőr mintázata se a tetején, ezt a mediamarktba lett visszaküldve javításra szóval tapasztalatokat, rippeket megköszönök, és azt is hogyha valakinek volt már ilyen és elmondja hogy mikor vissza kapta a deadzoneja olyan e mint egy újnak vagy rosszab vagy ha mégegyszer rosz lesz akkor mit csinálnak vele, Aki picit nincs annyira benne a tech-be a deadzone alatt azt értem hogy példáúl mikor van egy játék és amikor nézel a játékba tehát mozgatod a sticket akkor ha a legkissebre van állítva a deadzone akkor a legkisseb érintésre is mozog a stick és a másik kontrollernél az volt hogy amikor a legkissebre volt állítva akkor magától mozgott, ennél most mikor beküldtem akkor nem mozgott magától mikor a legkissebben volt a stick csak akkor amikor néha pici mozdulatokat csináltam vele és egyszer csak felfele kezdett el nézni a karakter a játékban, szóval arra lennék kíváncsi hogy a legkisseb érzékenység volt beállítva a kontrolleren akkor nem ment magától de ha most javítva lesz akkor magától fog menni? Mert én azt nem bírom megszokni hogy följebb állítom, szóval minden kérdésemre köszi a válaszokat, apropó megnéztem egy oldalon hogy a kontrollernek mekkora a driftje és ekkora driftel küldtem be, az nem tudom h nagy baj e hogy a stickek nem mindíg a 0.0 tengelyen vannak mikor nincsenek mozgatva de mikor a jobb stick jobb felfele van irányítva akkor néha ezt írja a statisztika: [link]

Köszi a válaszokat és bocsi a hosszú szövegért.


tegnap 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Van 100 videó youtuben hogy hogy lehet megszüntetni... Kb mindegyik csinálja
tegnap 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!