Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PlayStation vagy Xbox kontroll...

PlayStation vagy Xbox kontrollert kényelmesebb használni?

Figyelt kérdés

Még nem volt semmilyen konzolom, most elgondolkoztam hogy veszek magamnak egyet. Nem tudom hogy melyik miért jobb, amelyik játékok érdekelnek azok megvannak mindkettőn. Viszont a playstation kontrollere kényelmesebbnek tűnik.

Mik a tapasztalataitok?

Illetve ha van érvetek, hogy melyik konzol a jobb, azt is szívesen meghallgatom.


tegnap 18:21
 1/4 grafno ***** válasza:
100%
Akcióban 90ert volt karácsonykor xbos s. Annál jobbat nem tudtam volna mondani és a +kontroller 12e volt. Szerintem a series x és a ps sem tud többet mint egy series s. A többit rád bízom.
tegnap 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 47. ***** válasza:
59%
Én is a ps controllert szeretem jobban. De ma már nem gond, mindkettőhöz lehet kapni a másikhoz hasonló controllert.
tegnap 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Xbox kontrolleré a kényelmesebb. Az Xbox kontrollerei általában jobbak mint a PS, és tartósabbak is.
tegnap 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindkettő kényelmes, de egyik sem teljesen. Általánosságban azt mondanám, hogy lapátkezűeknek az Xbox jobb, a többieknek meg a PS.


A legnagyobb dilemma, hogy Xboxon jobb helyen van és jobb érzetű a D-pad, a PS kontrollernek viszont jobb a ravasza és a hátsó gombja.


Mindkettővel ugyanúgy vannak minőségi problémák.

ma 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!