Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az "okos tv" olcsóbb készüléke...

Az "okos tv" olcsóbb készülékeknél csak csalárd marketing?

Figyelt kérdés
Bár ugyan elérhetőek bizonyos okos funkciók, de nincs olyan erős hardver a készülékbe illetve normális szoftveres támogatottság mondjuk egy nem androidos készülékben, hogy ténylegesen normálisan lehessen használni az okos funkciókat.,
aug. 25. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Az okos vagy smart szónak nincs pontos definíciója a technikában, olyan meg főleg, hogy erős hardver van alatta. Az okosnak beállított órák is ilyenek lehetnek bizonyos árszint alatt, de említhetnék telefonokat vagy tableteket is. Mindenesetre aki olcsón vesz okos tévét, az számíthat rá, hogy nem véletlenül került annyiba. Sok embernek elég a YouTube, meg esetleg még 1-2, nekik megfelelhet, ha ezeket rendesen kezeli. Nekem egy alsó polcos Panasonic-om van saját rendszerrel, átkozom is elég gyakran. A gyenge app store és hardver még hagyján, de ez a szemét rendszer átgondolatlan, nem felhasználóbarát, szubjektíve ronda, és nincs semmilyen javítás, hiába jön ki (talán biztonsági) frissítés pár évente. Mondjuk az Android TV-ről sem csak jókat hallok.
aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mad Max2 ***** válasza:
Lg tv meg a samsung tv sem androidos, és asszem ők gyártják a legjobb tv ket:)
aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy megvan a marketing ereje , az smart/okos vagy az épp aktuális divatszavaknak.

S az okos és okos tv-k közt is van különbség mert a a 4000 illetve a 8000 seria között is van küldönbség a samsung esetében árban és tudásban is .

Visziont , ha van egy bármilyen TV-d vagy monitorod ami rendelkezik HDMI bemenettel akkor egy kis eszköz segítségével csinálhatsz belőle okos eszközt.


[link]


Ez egy példa erre de létezik számtalan másik is. Ez tud kapcsolodni wifi hállozatodhoz, tudsz rá telepíteni androidos programokat, tudja a 4K felbontást....stb...stb


Én egy anno okos, majd kiöregedett tv-t okosítottam fel vele.

aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 140 ezres tcl tv-t vettem. Tudok rajta gond nélkül bármilyen streaming szolgáltatást nézni, sőt még az online filmeken sincs reklám, mert szűri. Tudok konzolon játszani. Össze tudom kapcsolni a telómmal. Mi más kell még ? Szerinted csak a 600 ezres tv ér valamit vagy mi ?
aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És mi a pontos neve ennek a 140e Ft-os TV-nek?
aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a kérdező ennél sokkal olcsóbbakra gondolt.
aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!