Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen vezeték nélküli fülhall...

Milyen vezeték nélküli fülhallgatót ajánlanátok, ami működik androidos (Samsung) telefonnal és nem túl drága?

Figyelt kérdés
júl. 20. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Bármelyik működik vele és azt vedd amelyik tetszik
júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A "Nem túl drága" elég relatív dolog, mert van, aki 5000 Forintot is morogva ad ki egy nagyon belépő szintű fülesre, de van aki meg többszázezres füleseket (vagy épp fejhallgatókat) vesz, mert mondjuk megteheti, vagy esetleg megtérül neki, és úgy már annyira nem tűnik drága beruházásnak.


Én bátran tudom ajánlani a Samsung Galaxy Buds FE fülesét, én is ezt használom már jó pár hónapja. Szépen szól, bár az tény, hogy a mély hangtartomány van előnyben. Ez egy olyan dolog, hogy ízlések meg pofonok, mert valaki nem tud meglenni anélkül, hogy a fejét leviszi a basszus, és van aki utálja ezt. Én az első csoportba tartozom. Itt tudod olcsón megvenni:

[link]

A tesztet pedig itt olvashatod:

[link]

júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Niceboy, Baseus kb. 12-15 ezerből megvan, ha nincs profi hallásod, akkor simán elég.
júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sony WF-C500


nagyon jól szól, és nem is drága

júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!